Рекомендуємо

Алюмінієві вікна на балкон

Давно і ефективно алюмінієві вікна застосовують у будівництві громадських будівель і виробничих приміщень для скління значних площ. У житлових будинках до теперішнього часу частіше ставлять дерев'яні, пластикові або металопластикові вікна.

Самі мешканці алюмінієві вікна на балкон чи лоджію як світлопрозорі конструкції ставлять із задоволенням. Адже алюміній дозволяє втілити будь-яке дизайнерське конструктивне або колірне рішення оформлення балкона, лоджії, зимового саду, оранжереї. Алюмінієвий профіль для вікон може бути покритий будь-яким кольором порошкової фарби або ламінувати під дерево.

Область застосування конструкцій з алюмінію в оселях обмежувалася перш лише тим, що вони не створювали достатньої теплоізоляції. Зараз і ця проблема вирішена в алюмінієвих профілях нового покоління.

Використання сучасних технологій для виготовлення «теплого» алюмінію зруйнувало всі колишні уявлення про сферу його застосування в житловому будівництві. З цього сучасного матеріалу можуть бути зроблені не тільки алюмінієві вікна на балкон або в інше приміщення, але навіть двері в квартирах. Конструкції з теплого алюмінієвого профілю, що має всередині спеціальні термовставки, надійно гарантую споживачам відмінну термо- і звукоізоляцію, анітрохи не поступається теплому пластику. При цьому не варто забувати, що алюміній значно перевершує будь пластик по довговічності. Фахівці стверджують, що не менше 80 років будуть вам служити конструкції з теплого алюмінію. У результаті новий алюмінієвий профіль для вікон знаходить все більш активне і широке застосування у будівництві будинків самого різного призначення.

Важливими є і такі якості сучасного алюмінієвого профілю, як легкість, несхильність корозії, негорючість. Завдяки цьому, вікна з нього можуть використовуватися в різних конструкціях - як розсувні, так і орні, крім того балкон не перевантажується, не виникає загроза його обвалення. Значним позитивним моментом є те, що стулки алюмінієвих конструкцій легко відкриваються або переміщуються по напрямних. При цьому на деталі фурнітури вікна не створюється зайвого навантаження, тому її не треба буде часто ремонтувати або замінювати, але коли така потреба виникне, виконання цих операцій не складе труднощів.

Також цікаво: