Рекомендуємо

Автоматичні двері

В останні десятиліття автоматичні двері повсюдно увійшли в наше життя, і, хоча ми часто їх не помічаємо, вони відіграють важливу роль, не тільки забезпечуючи комфорт і престиж (і залишаючи без роботи швейцарів), але також захищаючи нас від протягів, пожеж, шкідливих мікробів і, звичайно ж, економлять наші гроші.

Існує кілька основних типів автоматичних дверей:

  • розпашні двері;
  • розсувні двері;
  • карусельні двері;
  • спеціальні двері (в цю категорію ми включаємо різні автоматичні двері, які не відносяться до згаданих вище).

Красива вхідна група в будівлю, оснащена якісними і красивими автоматичними дверима, які зручні у використанні для всіх (включаючи людей з обмеженими можливостями) - це відмінне доповнення до іміджу компанії або торгового центру.

Автоматичні двері швидко відкриваються при наближенні людини і плавно закриваються, як тільки вона через них проходить, мінімізуючи тим самим час, протягом якого двері залишаються відчиненими. Завдяки цьому можна уникнути протягів, а значить заощадити на опаленні взимку і на кондиціонуванні влітку.

Карусельні двері дозволяють повністю перекрити потік повітря навіть коли людина через них проходить.

Часто автоматичні двері встановлюють на шляхах евакуації або в системах димовидалення. У разі пожежі або іншої надзвичайної ситуації двері відкриваються, забезпечуючи вільний вихід людей і приплив чистого повітря, що іноді рятує десятки і сотні життів. Мабуть, ще більше життів автоматичні двері рятують в лікарнях, допомагаючи забезпечувати стерильність.

Також цікаво: