Рекомендуємо

Автономна каналізація заміського будинку

У тих, у кого є заміський будинок або дачна ділянка, в нелегкий фінансове час в Україні намагаються заощадити практично на всьому чим можуть, намагаючись змайструвати це все своїми руками. Без особливих знань і деякої підготовки можна зробити не все, як думає більшість. Зате можна легко зробити монтаж каналізації навіть без допомоги фахівців. Вам знадобиться відмінні фізичні здібності і хороший фізичний стан, тому що подібний спосіб робіт вимагає значну спеціальну земляну роботу. Якщо ви зважилися зробити монтаж каналізації, то вам потрібно буде розрахувати кількість матеріалів і звичайно ж ваші фінансові витрати.

Автономна каналізація заміського будинку буває декількох варіантів, а точніше чотирьох.

Перший, найвідоміший простий і непрактичний варіант-це як парадоксально вигрібна яма. Про те, чому цей варіант є простим і непрактичним, говорити я думаю і не варто, тому що ви самі прекрасно це знаєте.

Бетонні переливні колодязі - це варіант під номером два. Головний мінус даної системи - це необхідність заново перекопувати всю вашу дачну ділянку і періодична потреба виклику асенізаційної машини, і безумовно прорахунок всіх під'їзних шляхів для неї.

Третій варіант каналізації це пластиковий (або по іншому склопластиковий септик). Даний вид монтажної роботи має увазі використання фільтраційних полів. Крім цього для септика теж у вас буде необхідність виклику асенізаційного автомобіля

Останній фінальний і найоптимальнішим варіантом каналізації - це спеціальна станція біологічного очищення під назвою Юнілос. Дана система була заснована на розробці конструктора з Чехії Яна Топола. Подібний монтаж каналізаційної системи ви легко зможете зробити своїми руками і без залучення до цієї справи фахівців.

На першому етапі створення такої системи каналізації вам необхідно як зазвичай зробити стандартну операцію - це риття котловану. Причому стандартні розміри котловану повинні бути наступними: 1,5х1,5х2,3.

Другий пункт - це спуск вашої станції в ваш тільки що виритий котлован. Це необхідно робити вручну. Також для проведення цієї роботи вам знадобиться допомога, як мінімум трьох осіб.

Третій етап - це знову риття. На цей раз риття траншеї. Останній етап-це підводка електрики до вашої станції. Наприкінці робимо висновок, що монтаж каналізації можна зробити своїми руками.

 

Також цікаво: