Рекомендуємо

Будинок з облицювальної цегли

Починаючи, вірніше тільки задумуючи будівництво власного будинку, людині необхідно знайти відповідь на фундаментальне питання - з якого матеріалу його будувати. Іноді люди запитують: «Чи можна побудувати будинок з облицювальної цегли?» Звичайно, вона красива, рівна, і колірна гамма - на будь-який смак, але її тому й називають облицювальною, що вона використовується для зовнішніх і внутрішніх оздоблювальних робіт. Як і в кожного будівельного матеріалу, у цегли облицювальної є свої позитивні і негативні якості. Безсумнівно, будинок, у якого професійно викладений фасад з облицювальної цегли, виглядає дуже солідно і естетично.

За видами покриття цей матеріал може бути дуже різноманітним:

  • глазурований - з характерним блиском на склоподібному кольоровому шарі, що утворюється при випаленні;
  • ангобірованний - з декоративним шаром зі спеціального складу глини;
  • двошаровий - з рівномірно обпаленим шаром кольорової глини товщиною до 5 мм, нанесеним на ложкову або поперечикову грані сирцю.

Облицювальну цеглу також ділять на групи по її формі:

  • облицювальну цеглу з правильною геометрією і гладкою поверхнею;
  • камінний аналогічний особовому, але з малюнком на зовнішній грані;
  • фасонний - кутової, напівкруглої або П-подібної форми.

За матеріалом, з якого виготовляють облицювальну цеглу, також можна виділити три види:

  • керамічна - з найбільш високими показниками стійкості до різних впливів;
  • силікатна - його показники дещо нижчі, але він дешевше і є відмінним звукоизолятором;
  • клінкерна - за технологією виготовлення близький до керамічної, але в результаті більш високої температури випалу більш міцний і довговічний.

Фасад з облицювальної цегли

Для того, щоб ваш викладений спеціальною цеглою будинок виглядав вишукано і естетично, важливо не тільки безпомилково вибрати облицювальну цегла, але і зі знанням справи її укласти. Професійно зведена стіна з облицювальної цегли має зовсім правильні вертикальні кути і горизонтальні ряди, шви кладок рівні по висоті і не більше 10-12 мм. Кладка оздоблювального цегли виконується розчином, складові якого - пісок і цемент - не містять солей і домішок.

Вірний вибір облицювальної цегли і його майстерна укладка - гарантія того, що ви на практиці переконайтеся в істинності основних якостей цього матеріалу - його надійності і довговічності.

Також цікаво: