Рекомендуємо

Будівництво будинку поряд з лісом: чим обробити фасад?

Заміський будинок біля лісу - це мрія багатьох міських жителів, що планують будівництво. Втеча від шуму і міської суєти, безпосередній контакт з природою, приватне житло, відсутність гучних сусідів за стіною - ось переваги заміського будинку. Однак, будівництво заміського будинку, недалеко від зелених насаджень, підвищує ймовірність виникнення моху і зелених водоростей на фасаді, особливо, якщо протягом року характерна висока частота опадів і висока вологість повітря.

Давайте розглянемо, які матеріали забезпечать естетичний вигляд фасаду на довгі роки.

Фасад будинку поряд з лісом

Зовнішні штукатурки - це як і раніше найпопулярніший спосіб обробки зовнішніх стін будинків. Завдання декоративної фасадної штукатурки - не тільки прикраса фасаду будівлі, а також захист стін від мінливих погодних умов, розвитку водоростей, мохів і грибків.

Найменш стійкими до розвитку мікроорганізмів є акрилові штукатурки. Вони погано справляються з дощем і високою вологістю, що сприяє до розвитку неприємних грибків і мохів. Що б збільшити стійкість акрилової штукатурки до біологічних корозій, в неї потрібно додавати, спеціальні біологічно активні добавки.

Силіконові, мінеральні та силікатні штукатурки мають набагато вищу лужну активність, тому вони набагато більш стійкі до утворення цвілі і мохів. Однак, силікатні та мінеральні штукатурки не рекомендується використовувати в середовищі, в якому велика кількість опадів.

Мінеральні штукатурки рідко залишають на фасаді без фарбування. Забарвивши штукатурку фарбою що містить силікон, ви підвищите її стійкість до опадів. Покриття штукатурки фарбою, значно мірою обмежує її від скупчення пилу та інших забруднень, а також полегшує догляд за фасадом. В результаті термін «життя» фасаду буде продовжений.

Яка черепиця захистить від моху

Якщо будинок знаходиться недалеко від лісу або великого скупчення дерев, дах буде особливо сприйнятлива до проростання мохів.

Тому варто подумати і про якісний покрівельний матеріал. Найкраще звертати увагу на гладкі поверхні, наприклад, металочерепиця, так як на таких поверхнях, мох росте набагато менш охоче, ніж на пористих матеріалах, які вбирають в себе всі опади.

Зверніть увагу на ці дрібниці при будівництві будинку біля лісу і ваше житло завжди буде акуратним і красивим. Приємного вам відпочинку!

Також цікаво: