Рекомендуємо

Будівництво даху: на чому можна заощадити?

Будівництво даху, як правило, це великі витрати. Невміла економія при її будівництві може призвести до ряду проблем і додати додаткові витрати, як говориться: «скупий платить двічі». Сьогодні ми розглянемо як правильно і безпечно для майбутнього комфорту заощадити при зведенні покрівлі.

Професійний покрівельник - гарантія добре виконаної роботи

На виборі підрядників по покрівлі, безумовно, економити не варто. У хороших знаннях і професійних навичках покрівельної бригади полягає успіх Ваших інвестицій. Професіонал не тільки гарантує, що дах буде побудована згідно з «покрівельним мистецтвом», але також буде дивитися за тим, щоб в рамках економії, ви не з економили на важливих елементах конструкції даху.

Детальна оцінка

Перед початком роботи, проведіть якомога більш детальну оцінку даху. Оцініть роботу покрівельників, всіх необхідних для монтажу матеріалів, наприклад, черепиці, різних покрівельних аксесуарів, кошиків, стрічок, кронштейнів для черепиці і т.д., прорахуйте все до дрібниць. Чим більш точної буде оцінка, тим більше неприємних сюрпризів, пов'язаних з витратою на будівництво даху вийде уникнути.

Проект даху - чим простіше, тим дешевше

Вибір звичайного двосхилиго даху найекономніший. Чим складніше проект (дизайн) даху, тим більше грошей доведеться викласти, як за матеріали, так і за виконання покрівельних робіт. Про це варто подумати перед будівництвом даху, оскільки на етапі виконання ваших фантазій, зміни проекту можуть бути нездійсненні.

Бетонна черепиця знизить витрати на будівництво

Якщо Ви хочете істотно скоротити витрати на будівництво даху, можна вибрати бетонну черепицю. Вона трохи дешевше, ніж керамічна або металочерепиця, але ця різниця обумовлена, насамперед, через специфікації виробництва, а не якості. Бетонна черепиця також міцна і надійна як керамічна, крім того забезпечує кращий акустичний захист.

Колір має значення

Чим складніший колір покрівельного матеріалу, тим може бути вище ціна на такий матеріал. Цінові розходження, як правило, не великі, але на великій площі можуть мати значення. Найдешевші кольори, це, як правило, мідні та цегляні. Тому, якщо проект благоустрою території, на якій ми будуємо будинок не нав'язує інший колір - вибір кольору дозволить трохи заощадити.

Якість окупиться

Якщо ви хочете, щоб покриття служило вам протягом довгих років, не економте на якості покрівельного матеріалу. Це також відноситься і до покрівельних аксесуарів - герметизуючим стрічкам і покрівельним мембранам. Варто знати, що саме ці аксесуари мають великий вплив на дві найважливіші ознаки правильно побудованого даху - герметичність і вентиляцію - що має вирішальний вплив на комфортність проживання. Економія на цих матеріалах може призвести до дорогого ремонту надалі.

Наслідки надмірної економії

Волога, пропускання води, мох на даху, дорогі виправлення - це тільки деякі болючі наслідки економії на якості покрівельних матеріалів та їх укладанні. Пам'ятайте, що дах будується на десятки років і саме від ньогоеї значною мірою залежить комфортність проживання. Інвестування в дах не тільки підвищує якість житла, але й може компенсувати витрати подальшого обслуговування.

Також цікаво: