Рекомендуємо

Бюджетна квартира 29 кв.м.

На 29 кв.м. не розгуляєшся, особливо якщо немає бажання щось кардинально міняти. Основне завдання - це не втратити дорогоцінні метри, просто забивши їх громіздкою меблями. У цій європейській квартирі невелика кухня сполучена з вітальнею і спальнею. У квартирі немає звичного нам столу або барної стійки. Там всього лише невеликий квадратик варто притулившись до стінки. Площі цього маленького столу вистачить щоб уміститися 2-3 людям, а про прийом гостей говорити складно.

У квартирі не занадто багато меблів. Зона вітальні, з яскравим диваном і кріслом впритул межує з кухнею. Відразу може здатися, що самотній кухонний стіл в цьому інтер'єрі зайвий.

Біля протилежної стіни розташували ліжко і телевізор. А під самою стелею розмістили полиці з книжками. Все для того, щоб заощадити дорогоцінне місце.

Робоче місце настільки маленьке, що там ледь поміщається комп'ютер і записники.

Біля журнального столика можна розмістити гостей, але знову ж таки не більше 3-4 чоловік. Якщо гостей буде більше, то вже стане затісно і незручно.

Завдяки вбудованій техніці, кухня вийшла компактна, але містка. Тут безліч шафок, які можна використовувати для зберігання.

У вузькому коридорі була встановлена шафа і вішалка для щоденного використовуваних речей. З коридору також можна потрапити в санвузол.

Санвузол хоч і досить великий, але з причини тотальної економії місця тут був встановлений душ, хоча для стандартної ванної тут знайшлося б місце.

Також цікаво: