Рекомендуємо

Цегла в інтер'єрі кухні

Уміння дизайнера або архітектора часто цінують за їх здатність використовувати в роботі такі елементи внутрішньої або зовнішньої обробки будівлі, які дозволяють створити оригінальний і неповторний образ будинку, квартири або окремої кімнати.

Інтер'єр кухні - досить важке завдання для дизайнера, оскільки, крім чисто естетичних завдань, автору проекту потрібно враховувати і функціональність всіх її елементів.

Кухонний гарнітур з натурального дерева - заповітна мрія будь-якої сучасної господині. Розглянемо один з його варіантів, зображений на фото.

Місткі навісні полиці і робочі столи дозволяють утримувати кухню в зразковому порядку. Шляхетний відтінок мореного дерева цих меблів чудово поєднується з темним кольором стельових балок і віконних плетінь на світлому фоні стін і підлоги.

Прекрасно підкріплюють стилізацію легкий столик для закусок, піднятий над поверхнею стійки, і ряд стільців з високими сидіннями і підставками для ніг.

Відзначимо на закінчення, що оформлення кухні не вимагає застосування сучасних оздоблювальних матеріалів, і домашньому майстру, що облаштує своє житло, такий проект цілком під силу. Зрозуміло, підходить він більше для індивідуального будинку, ніж для міської квартири.

Ну як прикинули, як виглядатиме цегла на вашій кухні?

Також цікаво: