Рекомендуємо

Чому відвалилась плитка?

Плитка може відвалюватися від стіни або підлоги разом з клеєм і від клею. І зараз ми попробуємо розібратися ,чому все ж таки плитка відвалюється в два таких способи. 
Якщо плитка відвалилась від основи разом з клеєм , на це є декілька основних причин.

1). Основа яка повинна бути облицьована плиткою повинна бути міцною . Можливо плитку встановлювали на вапно, крейду, шпаклівку, пошкоджену штукатурку.

2). Не була ґрунтована перед облицюванням поверхня. На стіні або підлозі був порох і по ньому виставляли плитку.

Більше причин основних немає, неякісний або дуже густий клей – не думаю. Але з клеєм плитка відпадає набагато рідше ніж без нього. І зараз саме про це піде річ.

Плитка від клею відпадає в двох випадках:

1). Якщо плиточник клей не нанесений під всією площею плитки.

2). І саме головне, перед тим як приклеїти плитку до поверхні не достатньо просто нанести на поверхню клей гребінчастим шпателем, а потрібно ще клей нанести на тильну сторону плитки на здир. Таким чином ми так якби ґрунтуємо плитку.

Чому не буде триматися плитка до основи без нанесення на неї клею?

Тому що кераміка з якої зроблена плитка досить сильно всмоктує в себе вологу . Таким чином, коли ми притуляємо суху плитку до клею, вона швидко всмоктує  всю вологу яку має клей. І таким чином присушує його, що робить його взагалі не еластичним.

Можна ще перед укладанням плитки її поґрунтувати. Але потрібно дати їй висохнути не менше двох годин. І саме через це ніхто їх не рунтує. Всі витягують плитку із коробки і зразу викладає її. Легший спосіб це такий як я вам розповів.

Ось так не можна робити. Виставляють плитку не обробивши тильну її сторону.

Також цікаво: