Рекомендуємо

Дерев'яні вікна з кватиркою

Дійсно у нас все відбувається швидше, ніж було в Європі. Скільки років вони жили з металопластиковими вікнами, декорували їх під натуральне дерево, а тільки недавно «дозріли», що дерев'яні вікна все ж краще. Виявляється, дерев'яні вікна з кватиркою забезпечують екологію житла набагато краще (ніяких тобі шкідливих речовин - токсинів, канцерогенів і іншого - від нагрівшись на сонечку пластика) і провітрюються кімнати краще - навіть закриті вікна постійно «дихають», виводячи шкідливі речовини, що виділяються навіть самими людьми Адже дерев'яна рама стандартного розміру крізь пори деревини пропускає за добу майже три кубометри повітря.

Крім того, і естетично дерев'яні вікна сприймаються позитивніше в комплексі з меблями, паркетом, дерев'яними дверима, і виглядають солідно. Та й просто затишніше з ними за винятком випадку дизайну будинку в стилі хай-тек. Нарешті додумалися європейці до всього цього і ну міняти новомодні вікна на дерев'яні, а металопластикові - нам відсталим, в надії, що не відразу розберемося, що до чого, і налагоджені у них виробництва поки принесуть прибуток.

Наші обивателі набагато швидше все це зрозуміли, і тепер все частіше люди цікавляться: «Де купити дерев'яні вікна? Як виявилося, знайти конкретну, точну відповідь на це питання не так просто, особливо в тому випадку, якщо ви хочете мати НЕ склопакети в дерев'яній рамі, а звичайні дерев'яні рами зі звичайними стеклами. Але таких фірм з'являється все більше.

Людей навіть не зупиняє той аргумент скептиків, що дерев'яні вікна рази в півтора, а то й два, дорожче аналогічних металопластикових. Контраргумент - здоров'я своє і дітей дорожче.

І абсолютно природним виглядає рішення господарів поставити дерев'яні вікна з кватиркою в споруджуваних нових дерев'яних будинках або котеджах. Погодьтеся, в дерев'яному зрубі мелаллопластікові вікна виглядають чужорідним тілом, як би їх не декорували під натуральні матеріали.

І хоча дерев'яні вікна вимагають значного догляду, а на зиму - утеплення, але на противагу можна сказати, що відремонтувати їх у разі поломки набагато простіше і дешевше.

На закінчення можна послатися і на статистику: в комфортних і заможних Фінляндії, Швеції, Норвегії, там 70-76% вікон вже знову дерев'яні. Так що давайте не відставати від Європи!

Також цікаво: