Рекомендуємо

Дитяча кімната: яким речам тут не місце?

Які речі треба прибрати з дитячої кімнати:

Отруйні та небезпечні рослини.
Що ви знаєте про свої кімнатні рослини? Є велика група рослин, які отруйні і можуть викликати шкірні роздратування. Цикламен, традесканція, фікус, плющ, петунія - так, ці поширені домашні рослини становлять небезпеку для малюка. Перевірте свої рослини, чи не входять вони в число отруйних. Крім того, кактусам та іншим колючим рослинам також не місце в дитячій. Кімнатні рослини зволожують і очищають повітря, тільки для дитячої кімнати це повинні бути перевірені види.

Великі важкі ковдри.
Бабуся подарувала улюбленому онуку пухову ковдру і перину, щоб йому не було холодно ночами? Лікарі стверджують, що занадто тепла ковдра загрожує перегрівом, а надто велика ковдра може стати загрозою для повноцінного дихання малюка. З цієї ж причини з ліжка треба прибирати великі м'які іграшки. Краще не тривожитися про це щоночі і завчасно прибрати з ліжка малюка величезне ковдру і плюшевого ведмедика.

Старий диван.
Поки дитина спить у своєму ліжечку батьки не дуже замислюються про майбутнє ліжко свого чада. Передбачається, що є цілком стерпний диван, на якому виріс з ліжечка дитина буде спати. Це дуже поширена помилка. Формування хребта дитини відбувається найбільш активно в ранньому віці. Не економте на якісному ліжку тому, що боротися з наслідками буде дорожче.

Те ж стосується і стільця на кухні. Ми садимо дитину за звичайний дорослий стілець, не замислюючись про його зручність і формуванні правильної постави за столом. Ця ситуація відгукнеться болючою луною в шкільні роки, коли дитина змушена буде сидіти довго за шкільною партою. Він не зможе спокійно і зручно сидіти, зосередившись на заняттях, а буде соватися, що, очевидно, вплине на його результати в школі.

Двоярусні ліжка.
Так, є дуже гарні моделі таких ліжок. Але подивіться самі, що ми маємо? Сходи, низькі перила для ліжка другого ярусу, важке сперте повітря у верхній частині кімнати. Ці красиві ліжка, які економлять місце в кімнаті, економлять за рахунок здоров'я вашої дитини. Подумайте про доречність їх у вашій дитячій кімнаті.

Двері на замку.
Коли дитина досягне шкільного віку, цілком припустимо, щоб у нього була можливість закриватися у своїй кімнаті. Але не для однорічного малюка, який, граючись, зміг повернути замочок в двері. І як ви не будете пояснювати дитині через двері «поверни замочок в інший бік», справа закінчиться ревом з одного боку двері і валерьянкою з іншого.

Телевізор і комп'ютер.
Діти можуть дивитися телевізор і гратися на комп'ютері тільки під наглядом дорослих. Безконтрольний тривалий перегляд телевізора загрожує порушенням сну і повноцінного інтелектуального, емоційного та фізичного розвитку дитини.

Дзеркала й скляні поверхні.
Ви думає, що за дурні розміщують скло в дитячій? Подивіться на дитячу кімнату вашої дитини. Чи скляні вставки в міжкімнатних дверях, або на дверцятах шафи-купе. Можливо, на книжкових полицях засуваються скляні панелі? Чи дзеркало на столі? Подивіться уважно, і якщо ви не можете повністю прибрати скляні поверхні з дитячої, то всі вони повинні бути з нанесенням безпечної плівки, яка не дає розлітатися склу по всій кімнаті.

Ігрові килимки.
Ви купили або зробили самі чудовий розвиваючий ігровий килимок? Як ви думаєте, дитина під час вашої відсутності в кімнаті буде сидіти строго посередині килима або голою попою на підлозі і просто водити по килимку пальчиком? А якщо він буде бігати по кімнаті і килимок поїде у нього під ногами? Правильне підлогове покриття для дитячої - це килимове покриття на всю площу підлоги. А коврик, при бажанні, можна покласти на нього зверху.

Гойдалки і канати.
Фізичні вправи - це чудово, і тому багато батьків, якщо їм дозволяє площа кімнати, хотіли б встановити в дитячій спортивний куточок. Але подібні спортивні заняття, щоб уникнути травм, повинні відбуватися під наглядом дорослого. Як ви зможете це забезпечити, встановивши спортивний куточок в дитячій? Ніхто не хоче обмежувати активність своєї дитини, але реальність в тому, що маленька дитина повиненна бути під батьківським наглядом.

Червоний і чорний колір в кімнаті.
Ці кольори дуже агресивні і можуть бути використані тільки, як акценти в дизайні дитячої кімнати. І вже точно не біля дитячого ліжечка.

Вас здивували ці поради? Якщо ви хочете бути спокійні за свою дитину, просто приберіть ці речі з дитячої кімнати.

Також цікаво: