Рекомендуємо

Диван для вітальні: на що звернути увагу

Одним з головних предметів меблів для вітальні є диван . Це те місце, де відпочивають господарі будинку, дивлячись телевізор або читаючи книгу, і там же зазвичай розташовуються гості за чашкою чаю.

До придбання дивана варто підійти відповідально, щоб він мав не тільки гарний зовнішній вигляд, але і на ньому було комфортно розташуватися. Важливі критерії для дивана: функціональність, зручність, вартість, якість, сумісність зі стилем кімнати і іншими меблями.

При виборі меблів важливо враховувати, яку роль вони будуть виконувати. Якщо диван придбаний для однокімнатної квартири, значить він буде не тільки служити місцем відпочинку, але і призначатися для сну. Сьогодні існує великий вибір диванів різних конструкцій, що дозволить купити оптимальний варіант: це дивани нерозкладні, дивани з механізмом "дельфін" та інші.

Перше, з чим варто визначитися - це розмір дивана, який буде залежати і від площі кімнати. Він може бути двомісним або тримісним. У маленькій вітальні прекрасно виглядають дивани розкладні, які не займають багато місця вдень і можуть бути використані як додаткове спальне місце вночі. Також варто визначитися і з моделлю: кутовий або уздовж стіни.

Для віталень в квартиру зазвичай купують прості моделі, які не мають великих деталей і не виглядають масивно. Для приватного будинку підійдуть більш представницькі дивани. Якщо ви хочете, щоб ваші меблі виглядали розкішно, то варто звернути увагу на оббивку. Вона може бути з шкіри або дорогої тканини: гобелен або жакард. Для тих же, у кого в сім'ї є діти або домашні тварини практично купувати диван з флока або мікрофібри.

За кольором диван найкраще підбирати, орієнтуючись на відтінок стін у кімнаті. Якщо стіни світлі, то можна придбати диван яскравого забарвлення, щоб освіжити кімнату. Подушки звичайно купуються для диванів неяскравого забарвлення: бежевий, синій, коричневий сірий, оскільки подушки розбавлять колір і доповнять загальну картину в цілому. Подушки можуть бути відсутніми на червоному, жовтому і оранжевому диванах.

Диван - це важливий предмет інтер'єру, який повинен бути багатофункціональним для виконання таких завдань, як створення зони відпочинку та забезпечення зручного спілкування з гостями. В окремих випадках диван використовують як місце для сну, і тому всі функції він повинен виконувати на 100%. Якщо враховувати всі ці фактори при купівлі, то будьте готові, що доведеться витратити чималі кошти. Обов'язково врахуйте репутацію фабрики-виробника: краще трохи переплатити і купити якісний диван ніж трохи заощадити і отримати низькоякісні м'які меблі, які розваляться через кілька років. Якщо ви купуєте диван в магазині, то не забудьте присісти і навіть прилягти на нього - це допоможе уникнути помилки при виборі.

Також цікаво: