Рекомендуємо

Добра шафа для вашого балкона

Хороша, зручна і містка шафа на балконі вже давно стала для багатьох вирішенням питання щодо економії місця всередині квартири і розширення в ній площі. Але враховуючи найрізноманітніші форми балконів і лоджій, кліматичні умови даної території, не так вже й легко знайти потрібну шафа, а тим більше, встановити шафу з розряду звичайних меблів для дому.

Форми шафи і політ фантазій

Немає такого балкона або лоджії, на якому б неможливо було встановити містку шафу. Вся справа лише в майстерності імпровізації та вмінні використовувати кожну вільну площу простору. І навіть маючи самі неординарні форми, можна, або за допомогою фахівців, або самостійно, сконструювати найзручнішу шафу.

Зазвичай, місце для шафи відводиться в одній з бічних сторін балкона і займає всю вільну площу від підлоги до стелі, задіявши, при цьому, навіть віконні укоси. Враховуючи площу приміщення, шафа може бути як розпашною, так і шафа-купе, останній з яких значно краще економить вільний простір.

Хороша шафа для балкона - це якість матеріалу

У зв'язку з тим, що балкон або лоджія мають свої кліматичні умови, на матеріал, з якого виготовлена ​​шафа, слід звертати особливу увагу.

Металопластикові шафи вважаються найкращим варіантом для облаштування балконів. Так як матеріал цей не схильний до корозії і може відмінно переносити самі різні температурні режими. Також їм не страшні різного роду затоплення, у випадках, якщо десь протік дах. Майно, яке буде зберігатися в такій шафі, не буде зіпсоване під впливом зовнішніх факторів.

Ламіновані ДСП шафи відносяться більш до бюджетного варіанту, але, тим не менш, володіють також властивостями стійкості перед високою вологістю і зміною температури. Цей матеріал дозволяє зберегти і оригінально доповнити стиль інтер'єру «під дерево».

Шафу на балконі, при наявності майстра в будинку, не складно сконструювати і самостійно. Сьогодні існує безліч компаній у сфері виробництва меблів, які пропонують вже готові шафи-конструктори, основною складовою яких є каркас. Але, там же, вам можуть допомогти з розпилом необхідних панелей, з урахуванням необхідних розмірів. Таким чином, навіть самий непропорційний кут на балконі може стати унікальним місцем для зберігання зайвих в будинку, але, таких затребуваних в господарстві, речей.

Також цікаво: