Рекомендуємо

Фальцева покрівля

Фальцева покрівля - це покрівля з рулонної листової оцинкованої сталі і кольорових металів. Покриття такої покрівлі може бути полімерним, проте це не обов'язково. Фальцевими покрівлями називають металеві покрівлі, з'єднувальними елементами яких є фальци. Елементи такого покриття прийнято називати картинами. Кромки цих елементів є спеціально підготовленими для якісної фальцевой стиковки. Фальцем ж називають вид шва, який утворюється в ході такого з'єднання металевих листів. Фальцеві з'єднання можуть бути лежачими і стоячими. Якщо бічні краї проходять уздовж ската, то принцип з'єднання буде стоячим, лежаче з'єднання використовується для горизонтальних країв. Закочування фальців проводиться як вручну, так і за допомогою спеціалізованого інструменту. Існують також більш сучасні способи виконати монтаж крівлі фальца, але для цього використовується спеціальна електромеханічна закаточная установка.

Фальцева покрівля має ряд важливих переваг, які вигідно відрізняють цей тип покрівельних робіт.

Переваги:

  • при використанні технології подвійного стоячого фальца і спеціального устаткування забезпечується висока якість покрівлі і гарантія від протікань;
  • оскільки на поверхні картин відсутні кріплення, то можливість виникнення протікань повністю виключена навіть при різких перепадах температури;
  • одиниця площі фальцевої покрівлі має мінімальну вагу, що виключає необхідність посилення крокв;
  • технологія виготовлення і монтажу покрівлі не впливає на антикорозійність матеріалу;
  • використання в якості матеріалу оцинкована сталь або кольорові метали (наприклад, мідна фальцева покрівля) подовжують термін служби покрівлі в кілька разів.

Також для зручності монтажу доступна фальцева покрівля, що самозакліюється. Даний тип покрівлі відрізняється високою якістю матеріалів і є надійним і довговічним.

Монтаж фальцевої покрівлі передбачає деякі обов'язкові приготування і робочі нюанси. Так, щоб обладнати покрівлю, обов'язково використовується антиконденсатна плівка. Кріпиться вона прямо на кроквах і фермах. Її головним призначенням є відведення вологи в спеціальний водостічний лоток.

Фальцева покрівля - це практичний і довговічний матеріал, який здатний позбавити будинок від протікання і подарувати його господарям комфорт і спокій за будь-яких погодніх умов і в будь-який час року.

Також цікаво: