Рекомендуємо

Фільтри очищення води зі свердловини

Абсолютно незадовільна сучасна екологічна ситуація особливо у великих містах, коли люди примудрилися забруднити все - воду, повітря, землю, продукти харчування - все частіше змушує людину замислитися над тим, що він їсть, п'є, чим дихає. Оскільки на ринку попит народжує пропозицію, то не дивно різноманіття продукції для очищення, пропонованої покупцям. Не останнє місце за популярністю займають фільтри для очищення питної води. Це цілком зрозуміло, оскільки різні типи фільтрів дозволяють очистити воду від більшості нерозчинних, важких металів, хімічних речовин, знезаразити її від бактерій і вірусів.

Усі різноманітні побутові фільтри для очищення питної води умовно ділять на три категорії:

  • найпростіші (глечики, насадки);
  • із середнім ступенем очищення;
  • вищого ступеня очищення.

Сучасні фільтри для води використовують різні методи її очищення (механічний, іонообмінний, біологічний, зворотного осмосу, електричний, фізико-хімічний). Водяні фільтри все більш активно застосовуються в побуті і на різних виробництвах. Малогабаритні фільтри використовуються туристами, рибалками та іншими любителями природи.

Як виявилося, застосування водяних фільтрів необхідно і для локального водопостачання будинків і котеджів. Якщо раніше вважали, що поза великих міст вода зі свердловини «чиста, як сльоза» і лише сприяє оздоровленню людини, то зараз навіть в самих екологічно благополучних регіонах рекомендують використовувати фільтри очищення води з свердловини. Безсумнівно, вода з глибокої свердловини набагато чистіше води з міського водопроводу або традиційного колодязя. У ній відсутні або мінімальні органічні домішки, їх сольовий склад постійний, але абсолютно не виключено присутність у воді розчиненого заліза, солей жорсткості (магнію і кальцію), сірководню. Існує й імовірність мікробіологічного забруднення.

Принципового відмінності побутових водяних фільтрів фільтри очищення води зі свердловини не мають. У них використовуються ті ж методи очищення, конструктивні та технологічні рішення. Для прийняття точного рішення щодо системи, необхідної для очищення води зі свердловини, треба знати хімічний склад води, номінальний і максимальний обсяги її споживання за добу, а далі - виходити зі своїх матеріальних можливостей.

Також цікаво: