Рекомендуємо

Газові електростанції для дому

Велике чи невелике місто, але, так чи інакше, поступово обростає по периметру дачними і котеджними містечками, приватними секторами. Рано чи пізно у кожного міського жителя накопичується втома від кам'яних джунглів, люди в будь-який вільний час прагнуть виїхати за місто подалі від суєти і штовханини, відпочити на природі. Тому підвищений попит на будівництво заміського житла цілком виправданий. Але по закінченню будівництва нового будинку постає питання про постачання електроенергією, тобто вибрати підключення до централізованого електропостачання або віддати перевагу варіанту своєї автономної електростанції, або поєднати обидва варіанти? Із загальною електроенергією в принципі все ясно, особливого вибору там немає, або підключаєшся, або ні. А от при виборі автономного джерела електроенергії виникає безліч питань. В даний час цілком надійною і вигідною альтернативою підключенню до загальної мережі можуть стати газові електростанції для дому.

Типи газових електростанцій

Основа будь газової електростанції це, звичайно ж, двигун, що працює на зрідженому газі, найчастіше в цій ролі виступає пропан-бутанова суміш.

Існує два основних типи електростанцій розрізняються за типом турбін:

1. Газопоршневі електростанції. Мають такий пристрій, що навіть якщо працюватимуть на половину своєї номінальної потужності, то ця ситуація ніяк не відіб'ється на електричному ККД. Таким чином, даний тип може забезпечити практично повну безперебійність електропостачання.
2. Газові. Можуть мати модульний пристрій. Тобто, мається на увазі можливість приєднання додаткових блоків, що за необхідності дозволить збільшити потужності.

Газові електростанції розрізняються по потужності, для невеликої дачі або котеджу цілком підійде електростанція з генератором, що видає до 10кВт, для більших володінь може застосовуватися напівпрофесійна електростанція з потужностями від 10 до 190 кВт.

Газові електростанції для дому - Переваги використання.

1. Головне достоїнство - це можливість використовувати теплову енергію електростанції для домашнього опалення та нагріву води.
2. Надійність. В даний час моторесурс багатьох електростанцій досягає відмітки в 40 років.
3. Екологічність. У вихлопних газах концентрація шкідливих речовин мінімальна.
4. Низький рівень шуму. Так що сусідам ви не заважаєте.
5. Підвищений ККД, у порівнянні іншими типами електростанцій. Що може дати помітну економію коштів.
6. Незалежність від централізованої електричної мережі.
7. Встановлення та налаштування процесу роботи не займає зайвого часу.
8. Дешеве паливо. Не секрет, що газ коштує дешевше того ж бензину, що знову ж допоможе заощадити гроші.

Також цікаво: