Рекомендуємо

Гідромасажні ванни і СПА басейни

Вперше гідромасажні ванни з'явилися трохи більше ста років тому (придумали їх італійці брати Джакузі, звідки і пішла назва «Джакузі»), з тієї пори СПА басейни і гідромасажні ванни завойовують у споживача все більшу і більшу популярність. Чому так сталося, що «джакузі» стало ім'ям прозивним і гідромасажні ванни все частіше встановлюються в будинках і квартирах?

Хоч ціна у «джакузі» вище, ніж у звичайної ванни, але переваги, отримані від використання, сильно перекривають різницю в ціні. А вся справа в насосі, який через систему патрубків і форсунок подає повітряні та водяні струмені різної спрямованості. Так і відбувається гідромасаж. На словах начебто просто, але хто хоч раз спробує звичайні або кутові гідромасажні ванни, в гостях або в готелі, наприклад, тут же захоче поміняти будинку звичайну ванну на нову, з гідромасажем! Ефект приголомшливий!

Але «джакузі» не тільки зручні і красиві, безсумнівна користь від гідромасажу, так як в теплій воді м'язи розслабляються і ефективність масажу підвищується в рази. При гідромасажі поліпшується колір шкіри, клітини насичуються киснем, а з організму виводяться шлаки. Целюліт і жирові відкладення також бояться гідромасажною ванною. Користь від «джакузі» зрозуміла...

Які бувають СПА басейни і гідромасажні ванни

Якщо планується одночасне купання двох, максимум, трьох людей, то підійде гідромасажна ванна, якщо більше трьох - треба встановлювати СПА басейн.

Велика частина «джакузі» виготовляється з акрилу, але є і чавунні, і сталеві. Коли ванна або басейн встановлюється вище першого поверху, необхідно переконатися, що перекриття здатне витримати навантаження в 400 кг / кв.м., Для цього підходить армована бетонна плита. Можна ставити СПА басейни на відкритому повітрі, так як в них вбудована система підігріву води. Важливо те, що до установки басейну потрібно забезпечити доступ до технічних відсіків, а також те, що (!) всі гідромасажні ванни повинні бути забезпечені 50-ти амперним рубильником.

Комплектація гідромасажних ванн різна по виду масажу, тому при виборі необхідно подумати про те, яке додаткове оснащення більше підійде. Це можуть бути форсунки для масажу ніг, для масажу хребта, для масажу плечей.

Якщо мало місця для установки нової ванни, а хочеться якомога більшу, не турбуйтеся завчасно - зараз поширені кутові гідромасажні ванни, які можна вписати в будь-який інтер'єр!

Також цікаво: