Рекомендуємо

Головні помилки при підборі радіатора опалення

На ринку опалювального обладнання для покупців наданий великий вибір радіаторів водяного опалення. Всі радіатори опалення відрізняються між собою за типом експлуатації, формам та іншими характеристиками. Очевидно, що ситуація, коли покупець вибирає зовсім не те, що йому потрібно, цілком реальна. Для того, щоб не робити таких покупок, слід ознайомитися з головними помилками при виборі радіатора.

По-перше, це неправильний вибір різновиду. Вибираючи радіатор водяного опалення, слід звернути увагу на вигляд, обмеження і рекомендацію по експлуатації в різних умовах, тому як для різних опалювальних систем виробляються радіатори певних типів. Радіатори з алюмінію оптимальні по співвідношенню «ціна та якість». Радіатори зі сталі увібрали в себе найкращі якості алюмінієвих, але коштують набагато дорожче.

По-друге, це неправильний вибір радіатора по потужності. Купуючи радіатор в квартиру, будинок або офіс, слід уважно прочитати технічну інформацію і особливо звернути увагу на потужність. Потужність радіатора повинна відповідати розмірам кімнати, де він буде встановлений. Для визначення потужності радіатора слід помножити площу приміщення на 100 Ватт. Якщо в кімнаті є вікно зі склопакетом, слід від загальної кількості Ватт відняти 200, а якщо в приміщенні знаходиться вікно майже на всю стіну або кімната знаходиться на розі будинку, то до загального кількості Ватт слід додати 25%.

Нарешті, по-третє, це перегрів. Якщо куплений радіатор занадто потужний, то це не означає, що він буде корисний. Насправді він буде перегріватися і перегрівати повітря в приміщенні. Перегрітий радіатор висушує повітря, через що потрібні часті відкривання вікон, а це протяг і супутні хвороби.

Також цікаво: