Рекомендуємо

Керамічна ванна: про інтер'єр, стиль і доречність

Керамічна ванна є дуже стильним виробом. І її популярність обмежується лише вартістю. Адже ціна на кераміку, в тому числі і ванну з неї, досить висока.

Тим не менш, багато хто воліє саме таку модель. В основному через її позитивні сторони. Крім красивого зовнішнього вигляду, ви отримуєте ще і досить міцну поверхню, яка не реагує на перепади температури і не піддається на легкі механічні пошкодження. У такій ванні ви будете почувати себе комфортно і приємно. Не слизько, не холодно, та й вода тримає свою температуру вельми довго.

У той же час, з керамічною ванною потрібно бути досить акуратними. Вона буде доречна далеко не в кожному інтер'єрі і частині ванної кімнати. І ці фактори обов'язково варто враховувати.

Перш за все, переконайтесь, що загальна стилістика приміщення відповідає тому настрою, яким володіє керамічний виріб. Така ванна - це класика «жанру», витонченість і надійність в одному «флаконі». Тому й інтер'єр вашої ванної повинен бути відповідним.

Відмінно буде виглядати така модель у венеціанському стилі, класиці і мінімалізмі. Але, тут значення має і форма. Наприклад, овальна форма на ніжках - це ідеальний варіант для класики, а прямокутний виріб - для більш сучасних напрямків.

У той же час, форма ванни впливає і на її розташування. Припустимо, овальні вироби варто підключати в центральній частині приміщення. Це виглядає дуже красиво і витончено. А ось моделі з більш строгим «кроєм» краще поставити уздовж стіни або ж у кутку. Так що, збираючись придбати таку ванну, оцініть, скільки вільного місця у вас є.

Купуючи ванну такого типу, зверніть увагу на якість. Керамічна ванна, прослужить вам довгі роки. І тут немає сенсу економити, адже від цього залежить те, скільки вам прослужить куплений продукт.

Щоб вдало підключити керамічну ванну, необхідно також забезпечити відповідні умови. Це рівну підлогу і зручне розташування. Крім того, пам'ятайте, що краще ставити ванну там, де не доведеться монтувати додаткові труби, адже це коштує досить дорого.

В цілому, варто сказати, що доречність керамічної ванни не завжди актуальна. Тим не менш, ринок пропонує досить багато варіацій виробів з такого матеріалу. Так що, у вас є всі шанси купити відповідну модель саме для вашої ванної кімнати.

Також цікаво: