Рекомендуємо

Килимова плитка

Коли вона вже складена, її можна запросто сплутати із звичайним килимовим покриттям: стики між сегментами не видні. Але навіщо купувати енну кількість квадратів замість суцільного полотна того ж ковроліну? Можливо, укладати таке покриття доведеться трохи довше. Але навряд чи це можна назвати мінусом, враховуючи, що довільне розміщення плиток дозволяє поліпшити зовнішній вигляд приміщення.

За своїми якостями така плитка не сильно відрізняється від ковроліну. Це теж синтетичне волокно на спеціальній основі, изолює звукові та вібраційні хвилі. Але, тим не менш, у неї маса переваг, завдяки яким килимова плитка сьогодні користується величезним попитом на ринку. Які це переваги?


 

1. Матеріал кріпиться на спеціальний фіксуючий склад. Він не приклеює виріб «намертво» - навпаки, в разі необхідності ви можете спокійно зняти плитку. Це досить зручно, якщо потрібно поміняти зіпсувався елемент або ж якщо ви переїжджаєте.

2. Інтер'єр приміщення значно виграє, якщо укласти таку килимову плитку: адже це не обов'язково повинен бути нудний «моноліт». Можна викласти сегменти в шаховому або будь-якому іншому порядку.

3. Витрата матеріалу менше, ніж при покупці ковроліну, ламінату або іншого покриття. Як правило, він відповідає розрахункам аж до 1-2%. Тим не менш, при покупці плитки краще взяти на 10% більше (можливо, ви захочете замінити окремі зношені елементи).

4. Під такою підлогою можна заховати всі дроти, які ви не жадаєте споглядати.

Якщо ви вирішите придбати цю чудо-плитку, натхнені її практично нескінченними можливостями, будьте насторожі: незважаючи на те, що матеріал відносно новий, на ринку вже повно підробок. Найякіснішою плиткою вважається плитка на комбінованій основі зі скла і бітуму з антроновим ворсом. Багатокомпонентна основа забезпечує високі звуко- і теплоізоляційні властивості.

Антрон - особлива нейлонова нитка, надміцна і стійка до забруднень і зносу. Перетин і структура волокна антрона така, що бруд при всьому бажанні не може «в'їстися» в матеріал: вона залишається на поверхні.

Під виглядом антрона нерідко продають поліпропіленові плитки - вимагайте сертифікат якості у продавця. Удачі!

Також цікаво: