Рекомендуємо

Килимове покриття на гумовій основі

Ковролін - чудо-текстиль для дому та офісу. Такий вид килимового покриття як ковролін сьогодні дуже популярний серед споживачів. Для цього є цілий ряд причин: ковролін практичний, зносостійкий, прекрасно вписується в дизайн будь-якого приміщення завдяки нескінченній різноманітності забарвлень і видів. При цьому ціна його цілком доступна пересічному покупцеві, та й догляд нескладний, особливо якщо це, наприклад, килимове покриття на гумовій основі.

Сучасні технології дозволяють виробляти ковролін з різних матеріалів і різними способами виробництва. Цінителі всього натурального в інтер'єрі зволіють ковролін з вовни, в той час як ті, для кого важлива практичність покупки, виберуть синтетичне покриття. При цьому покриття, виготовлене з будь-яких матеріалів, піддається спеціальним технологічним впливам, завдяки чому отримує певні властивості: антистатичність, бактерицидність. Якісний ковролін не буде, як губка, вбирати сторонні запахи і не викличе небажаних алергічних реакцій.

Практичним ковроліном можна застелити підлогу в квартирі і офісному приміщенні. Головне - правильно вибрати один з його видів, але це якраз і не проблема.

Килимове покриття на гумовій основі. Цей вид недорогого синтетичного ковроліну - відмінний варіант, якщо його планується настелити в приміщенні, де від покриття потрібна підвищена стійкість і вологонепроникність. В офісах, медичних та інших установах, на спортивних майданчиках, тобто там, де щодня бувають десятки, а то й сотні людей, гумові килимові покриття незамінні завдяки відмінній опірності до стирання. Їхній зовнішній вигляд залишається практично незмінний протягом довгого часу.

Нетканий ворс міцно прикріплений до гумової основи, тому вологість не нанесе йому ніякої шкоди. Більш того, покриття володіє властивостями, дозволяють не взаємодіяти з брудом, «відштовхувати» її. Гума в якості основи гарантує довговічність покриття, так що потреба в його заміні виникне нескоро. Однак при необхідності це можна зробити дуже швидко.

Якщо використовувати такий ковролін в будинку, то найкраща область його застосування - передпокій, хол, кухня. Буде забезпечений повний захист підлоги від пилу і бруду, а прибирання не викличе особливих труднощів. Ще одна перевага ковроліну на гумовій основі - легкевидалення плям, які просто не встигають всмоктатися в поліпропілен. Відмінні експлуатаційні характеристики роблять цей вид ковроліну універсальним.

Також цікаво: