Рекомендуємо

Косметичний ремонт стельової поверхні

Коли-небудь все ми змушені приводити в порядок стелю своєї квартири. Косметичний ремонт, зроблений кілька років тому, може бути перекреслений недобросовісними сусідами, у яких виникла проблема з водопроводом або тепловими мережами. Вода з верхніх поверхів обов'язково залишить на Вашій стелі свої сліди. Якщо ж хто-небудь у Вашому під'їзді займеться реконструкцією своєї квартири, то всі про це дізнаються, побачивши на стелі тріщини або складки на шпалерах.

Єдина технологія, яка дозволяє назавжди забути про ремонт - це установка натяжної стелі. В основі конструкції може бути або синтетична тканина з полімерним просоченням або полівінілхлоридна плівка ПВХ.

Установка натяжної стелі назавжди звільнить Вас від необхідності займатися ремонтом цієї поверхні. Матеріали, застосовувані для виробництва сучасних конструкцій, мають необмежений ресурс використання. Технологія з'явилася приблизно п'ятдесят років тому у Франції. Стелі, які були встановлені в ті часи, до цих пір не втратили свого первісного вигляду. Грунтуючись на зарубіжному досвіді, українські компанії на своїх сайтах повідомляють, що їхня продукція повинна прослужити не менше п'ятдесяти років. При цьому вони надають гарантію в межах 10-12 років. Цей термін пояснюється тим, що найперші підприємства, які освоїли сучасну технологію, почали встановлювати натяжні стелі в 2003 році.

Для того, щоб раз і назавжди забути про ремонт стелі в квартирі, не потрібно великих фінансових і фізичних витрат. Ви легко знайдете в Інтернеті фабрику натяжних стель, яка надасть свою продукцію з самому широкому асортименті. Натяжна тканина може бути проведена в Швейцарії або в Німеччині. Плівка українського, бельгійського та французького виробництва стане основою для установки натяжної покриття в будь-якому приміщенні.

Для облицювання квартири зазвичай застосовується вінілове полотно економ-класу, вироблене в Україні. 

Натяжна стеля встановлюється дуже швидко. Будь-яка кімната звичайної квартири буде облицьована всього за дві-три години. Монтаж проводиться без пилу і будівельних відходів. У такому режимі часто за пару днів встановлюють натяжні покриття у всій квартирі.

Застосування вінілової плівки оберігає приміщення при аварійних ситуаціях з водопровідними і опалювальними комунікаціями у сусідів, що проживають на верхніх поверхах. Матеріал настільки міцний і еластичний, що полотно легко витримує до ста літрів води на квадратний метр. Якщо затоплення значне, плівка розтягується іноді майже до підлоги, але при цьому вся обстановка приміщення залишається в цілості. Зливати таку кількість води самостійно не варто, адже для цього потрібно володіти відповідними навичками та досвідом. Наслідки аварії акуратно і швидко усуне майстер компанії, що встановила натяжну стелю. Подібні ситуації відбуваються не часто. При незначному протіканні Вам швидше за все не доведеться зливати воду і викликати майстра. Невелика кількість води зазвичай через кілька днів випаровується і слідів на поверхні не залишається.

При виборі компанії-монтувальника натяжного покриття звертайте увагу, насамперед, на великих виробників та їх регіональних дилерів. 

Також цікаво: