Рекомендуємо

Крихітна квартира в 26 кв.м. в Гетеборзі

Що можна зробити на 26,6 кв. метрах? Як умістити всі необхідні для життя речі і зони? Дизайнери з компанії Alvhem Mäkleri & Interiör постаралися на славу. Вони змогли застосувати масу прийомів в малогабаритній квартирі, які можна перейняти всім власникам невеликих міських квартир.

Квартира в Гетеборзі виконана в класичному скандинавському стилі. Шведська компанія Alvhem Mäkleri & Interiör переробляє квартири для продажу або подальшої здачі в оренду. Особливість цієї квартири - це відсутність всього зайвого. За рахунок проробленого планування і продуманої розстановки меблів, в квартирі затишно і достатньо місця для життя.

Розділити квартиру в 26 квадратних метрів на кімнати - це було б блюзнірством. Окремими залишилися тільки ванна кімната і туалет. Все інше простір - це вітальня, яка одночасно поєднує в собі кухню і спальню. Щоб домогтися свободи, дизайнери розставили правильно акценти, одна частина практично повністю біла, а друга виконана в темних тонах. Якщо звернутися до іншої частини квартири, то барна стійка служить не тільки обіднім столом, а й місцем для роботи.

Кухонна зона дуже маленька. Процес готування найчастіше відбуватиметься за барною стійкою, або відразу на плиті. Основна кухонна зона не виглядає нудно, завдяки дрібній строкатій мозаїчній плитці. Для того, щоб заощадити ще більше місця, холодильник і морозильну камеру довелося розмістити під барною стійкою.

В цілому це невелика квартира виглядає дуже стильно, завдяки продуманій грі кольору і грамотної економії простору.

Також цікаво: