Рекомендуємо

Критерії вибору м'яких меблів

Купуючи м'які меблі , найкраще спиратися на певні правила. На сучасному ринку представлений широкий вибір продукції даного виду меблів, і є досить суттєвий ризик придбання м'яких меблів низької якості, які через кілька років розваляться.

Придбання м'яких меблів - це справа неспішна. Основними критеріями при виборі меблів є зручність, якість і практичність. Можна здійснити покупку меблів з відмінним дизайном в інтернет магазин меблів, вивчивши їх характеристики. Боятися того, що вас обдурять, не варто - часи, коли це було можливо, залишилися в минулому.

При виборі між меблями з каркасом з ДСП і деревини вибирати потрібно каркас з дерева, так як каркас з ДСП особливою міцністю не відрізняється і служить не більше 10 років. Крім цього важливо купувати меблі, каркас яких виконаний з просушеної деревини. Саму по собі деревину потрібно вибирати твердих сортів, і тоді ви убезпечите себе від появи скрипу, який з'являється при виготовленні каркаса з дерева з поганою просушкою.

Крім того, повинна здійснюватись перевірка механізму складання. Цей показник серйозно впливає на термін експлуатації м'яких меблів, так як диван, який неможливо розкласти, нікому не потрібен. Для перевірки достатньо зробити кілька спроб складання меблів. Всі механізми повинні функціонувати ідеально, без скрипу.

Відомі три різновиди механізму: висувний тип - сидіння висувається, перетворюючись на ліжко; книжковий тип - сидіння висувається, і при цьому спинка просто відкидається; розкладачка - механізм розташований під сидінням і розкладається.

Найкращим варіантом для набивання меблів є пружинний блок, так як інакше подушечки, зазвичай виготовлені з поролонової крихти або синтепону, моментально втрачають форму. Цілий поролон теж є хорошою набивкою. На подушках є блискавка, завдяки наявності якої можна побачити наповнювач.

Також цікаво: