Рекомендуємо

Купуючи меблі у ванну: вибір матеріалів

Обстановка в нашому будинку впливає на наше самопочуття і настрій, тому кожна людина прагне зробити свій будинок максимально затишним. Це стосується всіх кімнат у приміщенні, в тому числі і ванної кімнати, особливі умови в якій вимагають ретельного підбору меблів.

Основні вимоги

Зокрема, через регулярні коливання температур у ванній кімнаті, застосовувані для її оформлення меблі швидко втрачають свій привабливий зовнішній вигляд і функціональність. Причина криється в неправильному виборі матеріалів, з яких такі меблі виготовлені, адже звичайне дерево, з якого виготовляється основна маса меблів, швидко псується від води.

Тому краще всього замовляти виготовлення меблів під індивідуальні параметри приміщення з можливістю вибору матеріалу. Основні вимоги, які повинні пред'являтися до матеріалу, використовуваному для виробництва меблевих композицій для ванних:

- Вологостійкість (завдяки особливостям матеріалу);
- Стійкість до перепадів температур, до механічних і хімічних впливів;
- Естетичний зовнішній вигляд;
- Доступна ціна.

Кращі матеріали

На сьогоднішній день кращими матеріалами для виготовлення корпусних меблів для ванних кімнат є: масив дерева, деревоволокнисті плити МДФ, вологостійке ДСП, пластик, натуральний або штучний камінь, а також скло і дзеркала.

Якщо мова йде про дорогі меблі, то виробники найчастіше використовують натуральний масив дерева, натуральний камінь і дзеркала, проте придбати такі вироби може не кожна людина зважаючи на їх високу вартість. З недорого сегменту перевагу варто віддавати виробам з пластику, який не боїться вологи і при належній обробці буває досить міцним і довговічним. Однак є кращий варіант - меблі з ДСП, що піддалися спеціальній обробці вологозахисними складами. Такі меблі мають відмінну якість при доступній ціні, тому саме цей варіант вибирає більшість сучасних покупців.

Також цікаво: