Рекомендуємо

Кутові і модульні кухні

Велика частина замовників віддає перевагу створенню так званої кутової кухні. Дане бажання в більшості випадків викликано дуже популярною формою кухонних меблів . Такі меблі мають Г-подібну форму.

Перед проектуванням такого приміщення необхідно розглянути всі позитивні, а також негативні якості даного типу кухонних меблів. До позитивних варто віднести той факт, що кут - це практично ідеальна база для того, щоб надалі створити якесь ергономічне робоче приміщення, або ергономічний трикутник. Практично всі кутові модулі кухні виходять досить глибокими, а також дуже місткими, і при цьому створюються додаткові місця для зберігання всього необхідного приладдя. У всякому разі, саме до такої функціональності прагнуть кутові кухні.

На сьогоднішній день існує декілька варіантів виконання такої кухні. Існують кухні, які створюються уздовж двох стін і розташовані перпендикулярно одна до іншої. Всі модулі, використовувані для такої кухні, ставляться по двох сторонах виділеного кута. Дане планування вже вважається класичним, і його використовують у більшості проектів кухонного приміщення. Все тому, що вони підходять практично для будь-яких кухонь - як для великих, так і для досить маленьких.

Кутова кухня з так званим півостровом - це ще один не менш популярний варіант виконання дизайнерського та технологічного рішення. У цьому випадку всього лише одна сторона меблів розташовується уздовж стіни. При цьому друга її частина розташовується поперек всієї кухні. Даний вид кухні рекомендується використовувати для досить великих прямокутних приміщень. При цьому таким півостровом можна розділити кухню на дві зони: на ту, яка призначена для роботи, а також на якусь їдальню зону.

Даний варіант виконання кухні дозволяє відразу вирішити кілька проблем, і замовник отримує ергономічну кухню, яка володіє достатньою кількістю поверхонь для роботи. При цьому здійснюється ефективне розділення даного приміщення на зони. У більшості випадків такий півострів відіграє роль якоїсь барної стійки.

Також цікаво: