Рекомендуємо

Маленький передпокій

Якщо вам дозволяє площа й не шкода витрачених грошей (часу / нервів / сил), можна спробувати розширити передпокій. Але набагато простіше правильно його організувати. Адже в цій справі успіх залежить зовсім не від кількості та вартості наставленої атрибутики, а від уміння грамотно спланувати простір.

Навіщо взагалі потрібен передпокій? Раз передпокій, значить в нього приходять. І йдуть. Ми не будемо пити в передпокої чай або прати білизну. Все, що потрібно - одягнутися, взутися, захопити сумку і вийти. Виходячи з цього, робимо висновок - в передпокої в обов'язковому порядку мають бути присутніми 4 речі:

  • місце для зберігання верхнього одягу (ті ж гачки);
  • тумба для взуття;
  • гачки-полички для дрібниць

І зовсім необов'язково, до речі, ставити в передпокій шафу-купе. Вважається, що це зручно: лаконічний, місткий, універсальний. У нього можна скласти і одяг, і взуття, і сумки. Але шафа-купе сама по собі не така вже і компактна; навіть якщо вона влізе в передпокій, нічого більше туди вже не поміститься.

Спробуємо вирішити проблему дефіциту простору, яким характеризується маленький передпокій. Як бути з меблюванням і освітленням?

• дзеркало

Обов'язковий елемент. Воно візуально збільшить обсяг вашого передпокою і «освіжить» його (те ж, до речі, стосується і елементів обробки: шпалери повинні бути світлими).

• освітлення

Непогано зробити підсвічування як біля дзеркала, так і по периметру стелі в передпокої. Лед-світильники створять м'яке розсіяне світло, яке «вихопить» всі темні кути передпокою, що крадуть обсяг і без того маленького приміщення.

• місце для речей

Звичайна шафа - не кращий варіант. А ось відкрита шафа буде виглядати набагато краще. Адже простір «з'їдається» не тільки обсягом меблів, але і матеріалом: суцільний масив дерева виглядає громіздко, тоді як легковагі вішалки та дизайнерські гачки, навпаки, полегшують приміщення.

• місце для взуття

Бажано поєднати тумбу для взуття з лавкою, на яку можна присісти. Для цього просто приробити до неї м'яке сидіння.

Щоб ключі, шпильки, газети та інший дріб'язок не валялися хаотично, придбайте спеціальний кишеню або ж ключницю. Вони не займають місця і приводять передпокій в порядок.

От і все нехитрі поради. Дерзайте!

Також цікаво: