Рекомендуємо

Масивна дошка для підлоги

Найдавніший і екологічно кращий матеріал для настилання підлог - масивна підлогова дошка, тобто виготовлена ​​з цілісного шматка деревини. Крім того, масивна підлогова дошка міцна. Підлоги з неї дають відчуття тепла, близькість до природи.

Висока абсорбуюча здатність деревини забезпечує швидке і досить глибоке вбирання лакофарбових покриттів, що гарантує тривалу експлуатацію. Оптимальність розмірів, а також зручність і простота монтажу дозволяють виконати настилання підлоги в найкоротший термін без втрати якості.

Настилають ви підлогу в строгому кабінеті, що в класичному стилі, або задумали зробити ще затишнішою свою впорядковану спальню, а може, готуєте тепле гніздечко для свого первістка, який ось-ось з'явиться на світ, - в будь-якому випадку найкращим матеріалом для підлоги буде масивна підлогова дошка. Вона з легкістю доповнить будь-який дизайн, додасть вашому будинку елегантності, навіть деякої аристократичності.

Не можна не відзначити, що підлога з масивної дошки значно довше служить ще й тому, що його можна неодноразово шліфувати, легко реставрувати. Фахівці вважають, що при якісному догляді масивна дошка може служити ціле століття, а то й довше.

Американський горіх масивна дошка - цей аристократичний, фешенебельний матеріал для підлоги в дорогих, вишуканих, ексклюзивних інтер'єрах стане прекрасним фоном для всіх інших елементів оздоблення кімнат. Колірна палітра деревини американського горіха включає в себе всі відтінки коричневого від найсвітліших до досить темних, випромінюючих тепло і гармонійність з усім оточуючим. Вишуканість темного малюнка прожилок в текстурі горіха в комплексі з твердістю, міцністю і прийнятними показниками фортеці і вигину цього матеріалу роблять його успішним конкурентом багатьох інших видів деревини. У комплексі ж зі всіма перевагами цільної масивної дошки такий чудовий матеріал для підлог, як американський горіх масивна дошка, виявляється цілком гідним позитивних відгуків, які дають йому ті, кому така підлога служить вже не перший рік.

Спеціальна технологія пропарювання під час попередньої обробки деревини дозволяє яскравіше виділити всі особливості матеріалу. Дизайнери, що працюють з виробами з американського горіха, відзначають, що ця деревина має унікальний «наліт», який з роками виявляється все яскравіше і стає насиченішим.

Також цікаво: