Рекомендуємо

Меблі для дому: основні критерії вибору

В даний час вибір меблів досить великий і налічує величезний асортимент моделей. У класифікацію меблювання можна включити меблі для віталень, прихожих, дитячих і спальних кімнат. З усіх можливих варіантів обстановки шафа-купе відрізняється універсальністю і ергономічністю.

Сучасні шафи-купе мають різні модифікації та розрізняються за методом виконання. Дані вироби підходять і для маленьких кімнат, і для великих площ. Розсувні двері дозволяють значно економити простір і є при цьому оригінальним елементом інтер'єру. Шафи-купе можуть бути виконані з МДФ, ДВП, пластику, дерева в поєднанні з дзеркальними або скляними елементами. Кращим матеріалом для виготовлення дверей традиційно вважається алюміній завдяки своїй легкості і міцності. Двері шафи-купе на основі алюмінію відрізняються довгим терміном служби і зручністю в експлуатації. Скляна або дзеркальна обробка дверей має безліч забарвлень і дизайнерських рішень, що чудово доповнює інтер'єр будь-якої житлової кімнати.

Передпокій в будь-якій квартирі або будинку повинен відповідати напрямам гармонії і комфорту. Це своєрідна візитна картка господарів, при першому погляді на яку оцінюється обстановка всієї площі. Меблі від виробника, передпокої гарнітури, шафи і навіть звичайні вішалки відрізняються прийнятною ціною і якісним виконанням. Всі елементи передпокої повинні бути рівномірно розставлені і не створювати враження порожнечі або надмірного наповнення. За допомогою суміщення різних типів меблів можна гармонійно і стильно виконати розстановку, додавши меблюванню кімнати функціональність і зручність.

Дитячі меблі в більшій мірі, ніж будь-які інші, мають бути якісні і надійні. Красиві дитячі дивани, виконані з якісних матеріалів, додадуть в дитячу кімнату універсальності і зручності. Бажано, щоб меблі для дітей були не тільки безпечними, але і функціональними. При обладнанні дитячої кімнати потрібно ділити площу на кілька зон: для гри, навчання і відпочинку. Правильно підібрані меблі дозволять здійснити ці рекомендації в маленькому просторі.

На даний момент існує великий вибір меблів для дитячих кімнат різних габаритів, включаючи ігрові та спортивні рішення у вигляді шведських стінок і спеціальних комплексів.

Також цікаво: