Рекомендуємо

Меблі для підлітка хлопчика

Підлітковий вік - це група дітей від 12 до 18 років, час становлення особистості, характеру, позначення інтересів. Тому величезну роль у житті підлітка відіграє атмосфера в кімнаті - місце, де він проводить найбільше часу.

Особливості інтер'єру для підлітка

Інтер'єр кімнати підлітка повинен бути практичним і функціональним. Робоча і досугова зони повинні бути ретельно продумані. Найкраще, щоб в оформленні своєї кімнати брала участь безпосередньо дитина: сама вибрала меблі, аксесуари, колірну гамму. Це допоможе йому висловити свою думку і проявити ініціативу.

Вибір шпалер і меблів

Починати ремонт в підлітковій кімнаті варто з вибору колірної гами. Залежно від того, кому призначається інтер'єр - хлопчику чи дівчинці - вибираються шпалери та меблі. У дизайні кімнати для хлопчика потрібно віддати перевагу яскравим кольорам. Так, кольори шпалер повинні бути переважно світлі, яскравих тонів з м'якими переходами. При виборі меблів для підлітка хлопчика віддайте перевагу готовому комплекту дитячої кімнати Blue, який містить в собі синій, блакитний і білий кольори.

Меблі в кімнаті юнака повинна бути легкими і функціональними. Відмінною ідеєю буде встановити в кімнаті вбудовану шафу-купе, а на стінах повісити невеликі полички для книг і статуеток. Вибираючи підліткові меблі для хлопчика, зверніть свою увагу на ліжко-трансформер, адже хлопчакам потрібно більше простору для активних ігор.

Облаштування зони відпочинку

Зону відпочинку сьогодні модно облаштовувати різними пуфами або куточками, однак це актуально тільки для хлопчиків у віці 12-14 років. Хлопцям буде зручно на кріслі-мішку, а також для фізичного розвитку можна встановити в кімнаті пару-трійку тренажерів, боксерську грушу або повісити невеликий турнік.

Робоча зона

Робоча зона будь-якого підлітка повинна мати комфортні меблі, що відрізняються до того ж гарною функціональністю. На відкритих навісних полицях можна розмістити необхідну навчальну, художню літературу. Цю зону найкраще визначити біля вікна, адже молодому організму під час занять корисніше всього зосередитися при природному світлі і свіжому повітрі.

За допомогою своєї фантазії і фантазії дитини у вас вийде зробити інтер'єр, в якому дитині буде комфортно проводити час, цікаво і весело грати, а також грамотно розвиватися!

Також цікаво: