Рекомендуємо

Міжкімнатні двері. Підвищуємо рівень домашнього затишку

Як не дивно, але з невідомих причин, господарі житлоплощі приділяють особливу увагу зовнішнім дверям і зовсім не дивляться на внутрішні. Але насправді міжкімнатні двері створюють необхідну атмосферу затишку і "свого куточка". Ними, ні в якому разі, не можна нехтувати. Варто згадати, наскільки гнітюче враження безвиході створюють фанерні скрипучі конструкції з часів Країни Рад, і відразу все стає зрозумілим.

Сьогодні у продажу можна зустріти різні варіанти міжкімнатних дверей, які підійдуть до абсолютно будь-якого дизайну інтер'єру. Також можливе виготовлення дверей по дизайну або вибір замовника. Правда, це буде коштувати трохи дорожче, але в результаті всі від цього тільки виграють.

Найбільш популярні з дорогих моделей - двері міжкімнатні, виготовлені з цілісного дерев'яного полотна. Але, незважаючи на явну естетичну перевагу, у такої моделі є один істотний недолік: дерево в процесі експлуатації може поміняти свою форму, що стане причиною багатьох незручностей. Ремонт таких дверей, як правило, зробити не представляється можливим, так що з часом доводиться замовляти нові.

Набагато кращий варіант - вибір фільончастих або щитових міжкімнатних дверей. Перші є сітка з дерев'яних рейок, між якими вставлені дерев'яні або пластикові пластини (фільонки), що і стає її поверхнею. А другі - являють собою дерев'яну раму, оббиту з двох сторін фанерою. Зсередини вони можуть заповнюватися картоном або іншим матеріалом. Це - найдоступніший і дешевий варіант, який виграє, хіба що, в ціні. За іншим характеристикам такі двері залишаються далеко позаду.

Вибирати солідні двері, за якими доведеться доглядати або більш прості конструкції - особиста справа кожного. Все цілком залежить від суми, яку має замовник і цілей, яких він хоче досягти.

Також цікаво: