Рекомендуємо

Монтаж пластикових панелей на стелю

Все більшу популярність з кожним днем ​​набувають підвісні стелі, гіпсокартонні або пластикові. Вони мають масу переваг перед побілкою, обклеюванням шпалерами. Характеризуються простотою установки, наприклад, монтаж пластикових панелей на стелю цілком реально провести самостійно, не звертаючись до фахівців. Кожна людина вибирає варіант, більш підходящий для неї.

Встановлювати пластикова стеля можна в будь-якому приміщенні, за останній час ця конструкція стала широко поширена в офісах; у житлових будинках її часто можна зустріти на кухні або у ванній кімнаті. Передпокій, вітальня - не менше прийнятний варіант для установки. Пластикові панелі для стелі є екологічно чистими, тому дають можливість обладнання ними стелі дитячої кімнати, якщо задовольняють задумку по дизайну, оформленню інтер'єру.

Вибір і покупка

Люди, вибираючи річ, техніку, конструкцію, приділяють величезну увагу її зовнішньому вигляду, ціні і практичній стороні. Ці три критерії формують загальне враження.

Безсумнівно, естетична сторона одна з найважливіших. Річ має бути акуратно зроблена, без видимих ​​дефектів, адже від цього залежить загальний вигляд кімнати. Підвісні стелі з пластикових панелей можуть бути самих різних забарвлень, можливі малюнки, завдяки цій властивості, вони здатні догодити будь-якій людині, вписатися в найвишуканіший інтер'єр. А у вітальні додадуть незвичайності загальному вигляду. Для ванної кімнати стануть ідеальним варіантом завдяки своїй вологостійкості.

Ціна даної конструкції невисока, доступна для всіх, що додає популярності таким стелям серед споживачів. Придбати пластикові панелі не складе великих труднощів, досить відвідати будь-який будівельний гіпермаркет, ринок, спеціалізований магазин, сайт в інтернеті. Величезний асортимент дозволить вибрати саме те, що потрібно.

Стеля із пластику своїми руками

Кріплення пластикових панелей на стелю дуже просте і не викличе труднощів, при потребі дасть можливість заміни однієї, пари штук. Враховуючи простоту чищення від забруднень, така нужда може не виникнути зовсім. У маленьких приміщеннях, наприклад, ванної, кріпляться напрямні по периметру стелі, на відстані рівному 5-10 сантиметрів, воно визначається індивідуально, враховуючи нерівності поверхні старої стелі. Це дуже просто і швидко.

Якщо установка проводиться у великому приміщенні, крім напрямних по периметру Встановлюються поперечні, з приблизним інтервалом 30 см. Так потрібно робити для виключення можливості провисання довгою пластикової панелі. Щоб встановити кріплення рівно, під рукою повинен бути рівень і рулетка.

З вищенаведеної інформації випливає, що стеля з пластика своїми руками встановлюється дуже просто. Не потрібна наявність особливих навичок, знань. Після установки напрямних, кріпиться монтажний профіль за допомогою саморізів. Перша пластикова панель, також кріпиться по всій довжині саморізами, наступні просто вставляються в профіль, змонтований раніше. Остання панель при потребі підрізаєтся, бо може не увійти по ширині простору, що залишилося. Для кріплення можливий варіант використання рідких цвяхів замість саморізів або їх комбінування. 

Якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, можна найняти фахівців, що займаються даною роботою щодня, вони зможуть зробити все дуже швидко, якісно, ​​так як мають величезні навички, якісний інструмент, який грає важливу роль в установці. Існує безліч фірм, що займаються ремонтом, установкою подібних конструкцій, співробітники з легкістю виконають роботу будь-якої складності, за доступною ціною.

У разі потреби, є можливість запросити дизайнера, який порадить вигляд, забарвлення, якість пластикових панелей для установки в тій або іншій кімнаті. Якщо ви обмежені у фінансових можливостях, достатньо зайти на відповідні інтернет сторінки, там знайдете всю найважливішу інформацію з вибору, установки пластикового стелі і зможете підібрати необхідний вид конструкції самостійно.

По закінченню зовсім малого терміну, стеля вашого будинку перетвориться на дивовижний витвір, без нерівностей, властивих багатьом квартирах і будинках.

Також цікаво: