Рекомендуємо

Монтаж покрівлі з металочерепиці

Одним з найпопулярніших покрівельних матеріалів вже тривалий час залишається металева черепиця. Це цілком зрозуміло, якщо врахувати її прекрасні естетичні та експлуатаційні властивості, гарантований тривалий термін функціонування без необхідності постійного догляду, яких-небудь ремонтних або оздоблювальних робіт. Не менш важливо і відмінне співвідношення ціна / якість цього покрівельного матеріалу.

Принципово облаштування даху з металочерепиці абсолютно не відрізняється від будь-якого іншого скатного даху, зовнішнім шаром якого може служити довільний покрівельний матеріал. Конструктивними елементами даху, що приймають на себе все навантаження від зовнішніх впливів (опади, вітри та інше), є крокви (кроквяні ноги), коньковий брус, підкоси і стійки, ригелі, розпірки, з'єднувальні елементи. На каркас даху закріплюється обрешітка, на яку укладаються шарами і кріпляться тепло-, паро-та гідроізоляційні матеріали, а поверх них на контробрешітку встановлюється власне матеріал покрівлі, в нашому випадку - металева черепиця.

Однак не слід забувати, що монтаж даху з металочерепиці може бути якісно виконаний виключно при грамотному розрахунку її потреби, наявності ретельно опрацьованих креслень і розкладок по всіх скатам. До того ж такий підхід до монтажу дозволить мінімізувати витрати на зведення даху. При цьому варто звернути увагу на думку професіоналів, наполегливо рекомендують сім разів подумати перш, ніж братися за монтаж металлочерепичной покрівлі своїми руками. Не так вже це просто!

Облаштування даху з металочерепиці

Після складання каркаса даху і при наявності всіх необхідних креслень та інструментів можна починати монтаж покрівлі. При самостійному виконанні цих робіт, слід монтаж двосхилого даху починати з торця, а шатрової - від найвищої точки, рівномірно спускаючись по всім скатам. При правильному монтажі металочерепиці кожен наступний лист повинен покривати замок хвилі попереднього листа.

Важливий момент збірки покрівлі - кріплення листів матеріалу до решетування. Укладання листів покрівельного матеріалу повинне проводитись дуже ретельно і з таким розрахунком, щоб весь масив металевої черепиці зовні виглядав як цільне полотнище. Всі нюанси цього процесу, звичайно, знають тільки професіоналам. Їм і рекомендується доручати монтаж покрівлі з металочерепиці, якщо ви хочете, щоб ваш дах дійсно не створював вам ніяких проблем довгі роки.

Також цікаво: