Рекомендуємо

Монтаж стелі Армстронг своїми руками

Рівень складності монтажу підвісної стелі залежить від системи несучої конструкції, на яку він буде кріпитися. Скажу відразу, конструкція стелі Армстронг дуже легка і нагадує конструктор. Так що монтаж підвісної стелі армстронг своїми руками пройде у Вас дуже легко, тим більше після нашої покрокової фотоінструкції.

Визначення базової лінії на стіні

Першим що ми повинні зробити - це знайти і «відбити» рівну лінію по всьому периметру приміщення. Потрібно дуже відповідально підійти до цієї справи, так як від цього залежить, рівною буде у Вас стеля чи ні.

На сьогоднішній день, краще всього з цією задачею впорається лазерний рівень, це буде найточніша безперервна лінія на ваших стінах. Також можна це зробити і за допомогою водяного рівня.

Кріплення кутових-профілів 

Пристінні профілі кріпляться до стіни за допомогою дюбель цвяхів, якщо стіна бетонна або цегляна і за допомогою саморізів, якщо стіна дерев'яна або гіпсокартонна.

Увага! Будьте дуже обережні з цими профілями, тому що вони дуже хисткі і добре гнутися і дуже погано і негарно вирівнюються на місце. Постарайтеся якомога рівніше виставити ці уголочки, на них лежатиме вся наша конструкція.

Розмічаємо стелю

Далі необхідно розмітити стелю під інші несучі профілі. Вони будуть розташовані паралельно один до одного по довжині кімнати на відстані 60 см один від одного або 180 см, якщо у Вас широке приміщення і ви плануєте використовувати довгий поперечний профіль.

Можна почати розмітку від стіни, але в такому випадку у Вас може вийде крайній ряд плит різаний, що буде не дуже красиво виглядати, хоча його можна залишити з «невидної» сторони. А можна почати розмітку з середини кімнати, тоді крайні ряди у Вас будуть обрізані симетрично. Вибирайте варіант, який Вам більше до душі.

Кріпимо спиці-підвіси

Далі по розмічених лініях нам необхідно закріпити підвіси, так звані спиці. Кріпляться вони до стелі все тими ж дюбелями на відстані 120 см в шаховому порядку відносно рядів. Далі ми цими спицями будемо регулювати рівень висоти стелі.

Кріплення несучих профілів

Край несучого профілю лягає на пристінний і чіпляється за встановлені спиці. Якщо довжини профілю не вистачає, з'єднуємо його з іншим спеціальними замочками і обрізаємо потрібний нам розмір (ми ріжемо їх ножицями по металу).

Далі за допомогою звичайного будівельного рівня вирівнюєте ввесь профіль за рівнем, регулюючи спицями.

Монтаж поперечних довгих профілів

Вставляються вони в несучі профілі в спеціальні замочки через кожні 60 см. В результаті у Вас повинна вийти модульна сітка розміром 180 х 60 см.

Монтаж коротких профілів

Поперечні короткі профілі вставляються в поперечні довгі через кожні 60 см, в підсумку виходить сітка 60 х 60 см.

Монтаж стельових плит

Ось практично і все, найважче вже позаду. Тепер в готову сітку і укладаються стельові плити типу армстронг. Якщо плити з малюнком, при укладанні звертайте на нього увагу. На кутах і біля стін плити доведеться підрізати, робиться це дуже легко звичайним канцелярським ножем.

При монтажі світильників армстронг біля них в кріпляться додаткові спиці-підвіси.

Також цікаво: