Рекомендуємо

Наливні полімерні підлоги в квартирі фото, вартість, технологія і пристрій наливної полімерної підлоги

Наливні полімерні підлоги сьогодні вже не є дивиною і все частіше зустрічаються навіть у звичайних квартирах. Незаперечна перевага таких підлог перед будь-яким іншим видом підлогового покриття все більше викликає інтерес, навіть не дивлячись на порівняльну дорожнечу такого покриття. Але ці одноразові витрати скоріше можна вважати вкладеннями в довгі роки служби вашої підлоги. А різноманітність кольорів, можливість нанесення малюнків і візерунків роблять полімерні наливні підлоги воістину універсальними.

Полімерні наливні підлоги технологія заливки, склад і пристрій

Поговоримо спочатку про недоліки пристрою полімерних підлог, які у них все ж таки є, незважаючи на всі плюси. Крім згаданої вже високої вартості, наливні підлоги вимагають педантичного відношення до підготовки поверхні і самої заливці. Для сучасних полімерних підлог технологія заливки має вирішальне значення. Перш за все, бетонну основу під наливну підлогу має бути ретельно вирівняно нівелірними сумішами, обов’язково проведена гідроізоляція бетонної основи, а сам бетон повинен відповідати всім вимогам по міцності і не мати тріщин і швів. 

Сама технологія заливки може відрізнятися, що залежить від складу полімерних підлог, але після заливки обов’язково слід дати підлозі просохнути протягом 5-6 діб, а повні свої характеристики підлога придбає через 3-4 місяці. Готуючи цей матеріал до публікації, я на штовхнувся на одну дуже цікаву статтю, тому порекомендував би  вам ознайомитись з нею —  вышки туры аренда. Ця стаття про новітнє будівельне обладнання. Отже, продовжемо нашу тему про наливні підлоги.

Але якщо дотримати всі ці умови, то покриття надалі буде служити дуже довго і в самих жорстких умовах експлуатації. Не дарма полімерні наливні підлоги влаштовують навіть на паркінгах та в літакових ангарах. Їх монолітність і пружність дозволяє витримувати дуже великі навантаження, чинити опір ударів і стирання, не піддаватися дії кислот і інших реагентів. Наливні підлоги здатні служити десятки років, не змінюючи своїх характеристик, а якщо і буде потрібно повний або локальний ремонт, то виконати його можна швидко і легко.

Вартість полімерного наливної підлоги, ціна заливки, фотографії

Якщо ви все ж вирішите придбати полімерну підлогу, то повинні розуміти, що ціна заливки буде досить велика, якщо порівнювати з укладанням ламіната або навіть керамічної плитки, але за цю ціну ви отримаєте значно більшу якість і довговічність.

Навіть якщо ви замовите полімерні наливні підлоги 3d, то будете впевнені, що ця краса не зажадає якогось особливого догляду, а досить звичайнісінького вологого прибирання, без застосування будь-яких спеціальних засобів. Хімічна і абразивна стійкість дозволятимуть вам провести будь-яку чистку і не пошкодити покриття, ви не будете боятися впустити щось і розбити або подряпати підлогу.

Полімерне покриття має діелектричні властивості, а тому не буде електризуватися і притягати пил, так само як і створювати її. Тому ціна наливної полімерної підлоги повністю виправдовується її  достоїнствами.

І останнє, що стосується вартості полімерної підлоги — ціна ремонту. У наливних підлог вона набагато нижче, ніж у підлоги з плитки, наприклад, а сам ремонт зробити простіше, і навряд чи він взагалі буде потрібен в найближчі десять-п’ятнадцять років, чого не скажеш про інші типи покриттів. Та й слідів від ремонту зазвичай не залишається, тоді як на інших покриттях помітна різниця між старими і новими ділянками підлоги.

Також цікаво: