Рекомендуємо

Натяжна стеля у ванній кімнаті

Ремонт у ванній кімнаті завжди супроводжується безліччю додаткових вимог до будівельних матеріалів. Вони не повинні боятися перепадів температури і підвищеної вологості, протистояти розвитку мікроорганізмів і грибків, бути екологічно чистими. При цьому хочеться, щоб вони служили якомога довше, не змінювалися в процесі експлуатації, щоб не ремонтувати ванну щорічно.

Не тільки відповідає всім цим вимогам, але має ще цілий ряд інших достоїнств натяжна стеля у ванній кімнаті. Матеріал, з якого вони робляться, не тільки не гниє, не провисає, не змінює колір. Він до того ж здатний витримати навантаження до 100 кілограмів на квадратний метр і тим самим може убезпечити вас від затоплення з верхнього поверху. Після зливу води майстрами, просушування полотна тепловою гарматою і повторної установки стелі на місце, вона буде виглядати, як новенька.

Натяжні стелі гармонійно поєднуються з будь-якими оздоблювальними матеріалами, використовуваними для стін і підлоги. Оформлення при цьому ванної точковими світильниками дозволяє досягти додаткового зорового ефекту, так як поверхня стелі буде відбивати світло, граючи різними відтінками.

Останнім часом великою популярністю користуються сатинові натяжні стелі, відгуки про них цілком позитивні. Вони подобаються споживачам своєї майже абсолютної схожістю з натуральною тканиною, тим, що вони не електризуються, не змінюють свій колір при різному освітленні, в них не відображаються предмети інтер'єру, а також декоративністю, ефектно доповнює будь-який дизайн.

Окремо слід відзначити, що будова натяжної стелі у ванній кімнаті дозволяє абсолютно приховати електричну проводку, а тим самим дає можливість урізноманітнити як освітлення приміщення, але і використовувати безліч додаткових аксесуарів. Тим самим ваша ванна може придбати абсолютно неповторний зовнішній вигляд, стати більш затишною і комфортабельною.

При цьому не варто скидати з рахунків такий важливий факт, що на всі матеріали, використані для установки натяжних стель, даються значні терміни гарантії (до п'ятнадцяти років), а значить, на весь цей час ви зможете забути про ремонт стель і насолоджуватися досягнутим результатом.

Також цікаво: