Рекомендуємо

Нюанси вибору будівельних матеріалів

Під час ремонту та будівництва одним з найважливіших моментів є створення запасу і вибір правильних будівельних матеріалів. Як правило, відповідальність за цю процедуру накладається на керівника будівельної або ремонтної бригади. Іноді для відбору будівельних матеріалів залучаються знайомі будівельники або фахівці в галузі самих будівельних матеріалів. З точки зору логіки, більш якісний вибір міг би зробити архітектор чи дизайнер, який створював проект ремонту квартири, або людина, яка самостійно професійно займається ремонтом і відмінно знає реальні, а не уявні властивості матеріалів.

Залучення фахівця до вибору матеріалу для роботи дуже важливо, однак не менш важливо і місце, в якому будуть купуватися будматеріали.

Знайшовши потрібні будівельні матеріали, покупець повинен проаналізувати їх експлуатаційні характеристики, а для цього він повинен володіти знаннями про те, якими якостями вони повинні володіти, щоб вважатися «підходящими». Так, наприклад, дерево, яке купується для будівництва, може бути пересушеним, більш вологим, ніж потрібно, містити тріщини, важко оброблятися - неспеціаліст при покупці просто не знає всіх цих нюансів і не зможе їх визначити.

Крім того, при плануванні ремонту часто робиться не дуже адекватний вибір з примхи замовника. Наприклад, у вітальню, в якій стоять дуже важкі старі меблі, планується ставити тонкий горіховий паркет. Спеціаліст, звичайно, буде неслухняний цього вибору, запропонувавши дубовий, буковий або інший паркет твердих сортів, який з вигляду буде схожим з візуальним якостями, потрібними господарям.

Також при покупці будівельних матеріалів важливо правильно розраховувати їх кількість. По-перше, їх повинно бути трохи більше, ніж потрібно для проведення робіт. Деяка частина матеріалів неминуче буде зіпсований в ході робіт, і потрібно буде покрити втрачені матеріали. По-друге, через деякий час при експлуатації неминуче будуть зроблені ті або інші пошкодження, і знадобиться заміна матеріалу. Для цього знадобляться куплені відразу матеріали, які точно відповідають використаним. Звичайно, не завжди така заміна можлива, але в більшості випадків передбачливість сильно полегшує життя господарям будинку.

Також цікаво: