Рекомендуємо

Обшивка балкона сайдингом

Балкон є невід'ємною частиною квартири. Тому дуже важливо, щоб на ньому було приємно перебувати, щоб він радував своїм симпатичним зовнішнім виглядом. Сучасні матеріали дають можливість оформити балкони відповідним чином. Наприклад, це може бути сайдинг, зазвичай, використовуваний для обшивки несучого каркаса. Даний матеріал має відразу кілька переваг. По-перше, він не схильний до горіння. По-друге, він забезпечує відмінну звуко- і теплоізоляцію. По-третє, це довговічний матеріал, що дає можливість захищати балкон протягом довгого терміну. На сьогоднішній день всі покупці можуть вибрати матеріал як під колір будівлі, так і під його фактуру.

Чому сайдинг?

Обшивка балкона сайдингом - це досить нескладна задача, для успішного здійснення якої необхідно діяти за всіма правилами ремонту. На спеціально підготовлену площину з використанням саморізів накладаються аркуші матеріалу. Найбільш оптимальним буде застосування алюмінієвих закріплювачів. Для різання, щоб виключити ризик псування сайдингу, слід застосовувати інструменти з дрібними зубцями.

Обшивка балкона сайдингом починається із зняття старої обшивки. Можливо, що поновлення вимагає і сама обрешетка, на якій трималася попередня обшивка.

Вибір типу сайдинга

Що стосується вибору виду сайдинга, то експерти рекомендують віддавати перевагу вініловим панелям, оскільки вони прості в експлуатації, і з ними дуже зручно працювати. Наприклад, вони дозволяють обшити будь-який вид поверхні. Причому обшивка не вимагає здійснення якихось додаткових робіт з приготування робочої поверхні. Обшити балкон сайдингом своїми руками можна в будь-який час року. Після завершення всіх робіт, поверхня стане гладкою і знайде акуратний і симпатичний зовнішній вигляд.

Підготовчі роботи

Єдине, що потрібно - це обрешітка. Для цих цілей знадобляться дерев'яні або металеві бруски, які гратимуть роль своєрідного «скелета». На цій основі в подальшому можна буде зафіксувати обшивочний матеріал. Насправді, в деяких ситуаціях можна й обійтися без обрешітки. Для ухвалення рішення необхідно дослідити стан стін: якщо дозволяє поверхня, то матеріал можна встановлювати відразу на неї, якщо поверхня має видимі тріщини, то необхідно її вирівняти.

Між поверхнею і обшивкою повинно залишатися трохи простору, який буде служити місцем для укладання утеплювача. Крім того, в більшості випадків застосовується спеціальна плівка для захисту від вологи і вітру. Всі ці процедури допоможуть зробити з балкона ще одну повноцінну кімнату квартири. Як вже говорилося, для різання матеріалу краще використовувати дрібнозубчасті інструменти. Оптимально підійдуть в цьому випадку ножиці по металу, електрорубанок.

Установка матеріалу

Тепер, нарешті, можна приступати до заключного етапу - монтажу матеріалу. Роботи починаються з нижньої частини поверхні, де встановлюється стартовий профіль. Потім від нього відбувається кріплення першого аркуша сайдинга. У середній своїй частині лист фіксується міцно, а ось в кутових частинах необхідно залишити проміжок, що дасть можливість розширюватися і звужуватися сайдингу при скачках температури. Таким чином покривається весь простір спереду збоку балкона. Листи прикріплюються до каркаса оцинкованими саморізами з пресшайбою, непотрібна фурнітура зверху забирається. Рекомендується залишити проміжок для водовідливу. Величина проміжку - десять сантиметрів. Водовідлив убезпечить бетонну плиту від вологи, що стікає з сайдинга.

Також цікаво: