Рекомендуємо

Оптимальне використання житлового простору: кілька порад

З проблемою дефіциту житлового простору стикаються багато наших співвітчизників. Вона не знайома, мабуть, лише самотнім власникам двоповерхових заміських котеджів з декількома спальнями, двома-трьома санвузлами, фінською сауною, двома гаражами. Втім, сьогодні це з області фантастики. Якщо навіть і існують переконані холостяки, за сумісництвом є підпільними олігархами, їх кількість не впливає на загальну картину.

Сучасні технології дозволяють, нехай не повністю, але хоча б частково вирішити цю проблему господарів малогабаритних квартир. Так, наприклад, у вітальні, що виконує, одночасно, роль спальні можна встановити диван ліжко з механізмом викочування. Любителі почитати на сон прийдешній також не обділені увагою з боку підприємств меблевої промисловості: у переліку їх товарних позицій присутні розсувні книжкові шафи і бібліотеки. Розглянемо в контексті економії житлового простору ці два види меблів.

Викочувальне диван-ліжко

Дані вироби відноситься до категорії меблів трансформерів. Завдяки простоті використання, викочувальне диван-ліжко сьогодні купується не тільки у вітальню, але і в дитячу кімнату. Їх висока популярність обумовлена ​​наступними чинниками:

- Надійний і простий механізм трансформації. У ньому, практично, нема чому ламатися.

- Легкість розкладання. Для виконання такої процедури немає необхідності відсовувати від стіни ці важкі меблі, як того вимагають дивани-книжки.

- Оптимальна ціна і широта вибору. Гостра конкуренція в даному сегменті меблевого ринку змушує виробників не тільки підвищувати якість і знижувати вартість, але й розширювати асортимент продукції. Так, наприклад, сьогодні ви можете за цілком доступною ціною купити навіть викатні дивани економ класу для дачі, не кажучи вже про малогабаритні міські квартири.

Купивши такі меблі з перших рук, ви збережете чималу суму грошей. Деякі підприємства розмістили в Мережі свої сайти. Але віддавати перевагу слід тільки перевіреним часом заводам-виробникам.

Бібліотечна шафа

При правильному підборі, такі меблі дозволять не тільки впорядкувати і зберігати в належному порядку наявні в будинку книги, а й заощадити житлову площу малогабаритної квартири. Звичайно ж, в якості альтернативи, можуть виступати стелажі. Але переваги будь-яких книжкових шаф незаперечні. Адже в маленькій кімнаті суцільні ряди книг від підлоги аж до стелі вироблятимуть на господарів і їх гостей важке давляче враження. Тоді найкращим вибором будуть шафи з напівпрозорими дверцятами.

Також цікаво: