Рекомендуємо

Особливості корпусних меблів

Корпусні меблі означає комплекс з шаф, полиць і ящиків, а називати так можна все що завгодно - від стінок до стелажів і систем зберігання. Призначення цього виду меблів - зберігання речей. Кожна людина є володарем таких меблів: не викладати ж всю наявну постільну білизну поверх дивану, згідно колірній гамі або розміру. Це не вважається естетичним, та й немає гарантії, що термін експлуатації таким чином триватиме довго. Тому корпусні меблі так актуальні і популярні.

Можна відокремити кілька основних факторів про корпусні меблі, але це буде далеко не повний список. Так, зібрати функціональну меблеву конструкцію можна з каркасу (ДСП, дерев'яний масив або МДФ) і облицювання (різні види шпону і ламінат). "Родзинкою" композиції стає стрічка, змочена в вологовідштовхуючому складі.

Останнім часом матеріали, використовувані для виготовлення корпусних меблів, зробили крутий поворот у бік металу і скла. Спочатку його воліли офіси, а потім ця тенденція перейшла і в домашній інтер'єр. Вигідність такого рішення підтвердилася і кількістю оздоблювального матеріалу, якого в такому поєднанні потрібно помітно менше. Це працює так: якщо меблі зроблені зі скла, значить обробка буде з металу. Крім того, металеві предмети інтер'єру вигідно виглядають разом з пластиком, так що корпусні меблі для спальні, виконані в подібному стильовому оформленні, вже не є рідкістю.

Особливим параметром корпусних меблів є її модульність. Кожен модуль можна підігнати під індивідуальні особливості будь-якої кімнати або простору. Враховуючи, що зараз стало модним переробляти підсобні приміщення під житлові, корпусні меблі стають просто незамінними в подібних випадках. Наприклад, тисячі горищ перетворилися на мансарди, але на горищах є така особливість обстановки, як гострі кути. Один або декілька модулів можна підшити під будову, при цьому зберігши загальну картину.

Безсумнівним плюсом модульної комплектації меблів буде і можливість монтувати її з іншими ланками інтер'єру. Наприклад, у власника можуть бути комод або стінка, які ще рано відправляти в утиль, але зі своїми завданнями вони вже не справляються. У такій ситуації досить викликати фахівців, які все оцінять і допоможуть підібрати потрібні форми і кольори модулів корпусних меблів. Ці модулі можна поєднати зі старіючими меблями.

Ну а самою, мабуть, важливою перевагою меблів цього виду є можливість планування меблевої стінки самим покупцем, причому робити це можна без переплати за виконання індивідуального замовлення. Найпростіше підібрати корпусні меблі для вітальні або спальні.

Також цікаво: