Рекомендуємо

Особливості проведення дешевого ремонту у ванній

Іноді може виникнути ситуація в якій вкрай важливо провести ремонт санвузла, але при цьому спостерігається деяка обмеженість в матеріальних ресурсах. При цьому, перебираючи всі можливі варіанти виходу зі сформованої ситуації, мало хто замислюється про те, що є можливість провести комплекс необхідних дій виключно власними зусиллями.

Спочатку, приводячи в порядок, стелю і стіни, варто провести підрахунок необхідних пластикових панелей. Також потрібно визначитися і з передбачуваними обсягами бруса для проведення обрешітки. Плануючи ремонт у ванній, необхідно проаналізувати можливість придбання змішувача. Якщо відстань між ванною і раковиною не надто велика, цілком реально встановити тільки один прилад. При цьому абсолютно жодною мірою не варто спочатку купувати не занадто якісну річ, а потім витрачати значну кількість коштів на ремонт. У тому випадку, коли заміна змішувачів не планується, потрібно накрити ванну і душеву спеціальними захисними плівками, щоб вони не постраждали при проведенні інших ремонтних дій.

На наступному етапі стіни необхідно якомога ретельніше звільнити від застарілого покриття. У тому випадку, якщо раніше стіни були пофарбованими, вкрай важливо провести зачистку в пошкоджених місцях. Як стеля, так і стіни ванної кімнати потребують грамотної обробки спеціальними розчинами протигрибкового типу. Після того, як даний засіб повністю висохне можна використовувати грунтовку для обробки відповідної поверхні. На подальшому етапі проводиться решетування на поверхні, як стін, так і стелі під подальше застосування пластикових панелей. Найоптимальнішим проміжком між рейками вважається 60 см. Якщо стіни на деяких ділянках відрізняються кривизною, необхідно зробити спеціалізовані прокладки під бруси. Всі дерев'яні елементи, використовувані в даному випадку, необхідно обробити ґрунтовкою. Стики, які утворюються між стелею і стінами потрібно обробити за допомогою пінопластового молдинга.

Якщо при проведенні ремонту була пошкоджена емаль ванни, то для її подальшого відновлення варто використовувати або спеціально призначені засоби (які досить легко придбати в магазинах) або ж провести установку акрилових вкладишів. Що ж стосується екрану під ванну, його можна як купити, так і виготовити самостійно.

Також цікаво: