Рекомендуємо

Оздоблення стін декоративною штукатуркою

Вирішуючи житлове питання, люди все частіше стали віддавати перевагу будівництво власних будинків, ніж придбання готових або споруджуваних квартир. Так, наприклад, за останнє десятиліття в моду стійко увійшло придбання, так званих, «таунхаусів» і зведення котеджів у себе на садовій ділянці. Якщо раніше достатньо було побудувати будиночок з підручних матеріалів, то тепер будівництву будинку приділяється величезна увага, включаючи не тільки істотні матеріальні витрати, а також підбір оригінального дизайн-проекту, але й креативної внутрішньої обробки приміщень.

На сьогоднішній день будівельний ринок перенасичений різноманітністю сучасних і технологічних матеріалів для будівництва будинку. Не складає труднощів підібрати фасадну покрівельну і внутрішню обробку за смаком самого прискіпливого і примхливого клієнта. Завжди можна знайти багатий асортимент сайдинга і плитки, підібрати шпалери, декоративні фарби і штукатурки. Але змінюється не тільки якість матеріалів, змінюються також і переваги, які диктуються сучасними європейськими тенденціями.

Пару десятиліть тому в якості внутрішньої обробки квартир і житлових будинків повсюдно використовувалися паперові шпалери, а в державних установах на стінах гарантовано красувалася зелена або жовта фарба. Ввійшов у моду традиційний євроремонт з його білими стінами замінили різнокольорові флізелінові і миючі шпалери. Повертаючись до простоти і довговічності, на зміну шпалер в якості внутрішньої обробки житлових приміщень приходить декоративна штукатурка і фарби. Хочеться окремо зупинитися і виділити даний вид сучасного оформлення будинку.

В залежності від бажаного результату - дрібної або великої текстури - вибирається декоративна штукатурка з дрібними або великими включеннями відповідно. Використання такого виду обробки дуже вигідно виглядає в просторих приміщеннях будинків. Часто декоративну штукатурку застосовують, коли хочуть візуально згладити нерівності стіни. Поряд з практичністю, декоративна штукатурка і фарби досить довговічні - на відміну від шпалер, їх не доводиться міняти через кожні кілька років і їм не страшні побутові подряпини або домашні тварини. Ще одним з приємних аспектів є вартість. Кожен обов'язково знайде матеріали за своїми фінансовими можливостями і вимогам.

Також цікаво: