Рекомендуємо

Паркетна дошка для кухні

Всупереч поширеній думці, що в кухні не слід робити паркетні підлоги, професіонали, що працюють з сучасними матеріалами покриття підлоги, стверджують зворотнє. Якщо господині хочеться, щоб її кухня була затишною, привітною, а не походила на стерильну лабораторію з підлогою з плитки або каменю, цілком доречно настелити підлоги з паркетної дошки. Це сучасний матеріал зі стабілізованою багатошаровою конструкцією. Він не деформується, має високу міцність до стирання верхнього шару, не вбирає вологу і жири, її можна використовувати і при укладанні підлог з підігрівом. Про естетичность підлоги з паркетних дощок і говорити не доводиться - створюється повне враження штучного натурального паркету. Коли використовується покриття світлих кольорів, наприклад, паркетна дошка ясен білий, в кухні і в похмурий день буде світло і комфортно. Темні відтінки підлоги створять у вашій кухні атмосферу солідності і навіть якоїсь старовини.

Зібрати або демонтувати підлогу з паркетних дощок зовсім нескладно - покриття від солідних виробників монтується виключно за допомогою замкових кріплень - легко і просто. Це дозволяє не тільки усунути дефект, що почався в ході експлуатації підлоги, але і легко повністю змінити дизайн приміщення.

Отже, якщо ви переконалися, що паркетна дошка для кухні - не просто цілком прийнятний, але багато в чому перевершує традиційні рішення матеріал, звернемо вашу увагу на одну з його різновидів.

Традиційно у нас прийнято підлоги робити темних відтінків. Дизайнери ж пропонуємо більш стильне і сучасне рішення - ясен білий. Сама деревина ясена легко обробляється, даючи абсолютно гладку, немов шовковисту, поверхню. Таке ж зорове враження справляє і паркетна дошка, що імітує цю породу дерева. Її відтінки від ніжного рожево-бежевого або молочно-бежевого до перлового дозволять зробити дизайн вашої кухні настільки легким і заспокійливим, що тут буде ваше найулюбленіше місце в будинку.

Всупереч загальній думці, що світлі підлоги непрактичні, підлога з паркетної дошки ясен білий буде служити вам без ремонту багато років, адже його твердість перевершує натуральний дуб. А якщо врахувати, що паркетні дошки виготовляються виключно із застосуванням екологічно чистих лаків і високоякісних масел, то обгрунтованість їх застосування як саме кухонної підлоги виявляється незаперечною.

Також цікаво: