Рекомендуємо

Підготовка пластикових вікон до зими

Щоб пластикові вікна служили вам якомога довше, за ними потрібен постійний догляд. Потрібно готувати вікна до зими і бажано робити це заздалегідь, до настання холодів.

Насамперед потрібно вибрати компанію, у якої ви купите вікна. Важливо не помилитися, адже якщо вікна виявляться неякісними і будуть мати дефекти, то не буде ніякого сенсу в їх підготовці до холодів.

Вікна потрібно обов'язково вимити, м'якою губкою миючим засобом без абразивних елементів. Протріть вологою ганчіркою фурнітуру і ущільнювачі на вікнах, як з зовні, так і з внутрішньої сторони, щоб видалити всі забруднення і старе мастило.

Перед початком зими потрібно відрегулювати фурнітуру, щоб вона не пропускала холодне повітря. Пластиковий профіль вікна протягом дня може деформуватися, вдень на сонці він нагрівається і розширюється, вночі охолоджується і стискається, внаслідок чого фурнітура вікна може розбовтатися та ущільнювачі можуть пропускати повітря в кімнату. Налаштування фурнітури проводиться за допомогою шестигранника по висоті і ширині.

Саме гумовий ущільнювач забезпечує герметичність вікна. Дістаньте його з паза вікна і опустіть на пару хвилин в мильний розчин, після чого промийте його чистою водою і насухо протріть. Але з часом гума ущільнювача зсихається і стає не такою еластичною, що призводить до нещільного прилягання ущільнювача. Щоб цього не сталося потрібно кожні півроку змащувати гумовий ущільнювач силіконовою змазкою.

Також цікаво: