Рекомендуємо

Підключення пральної машини

Багато хто пам'ятає (а деякі ще й цілком успішно користуються) пральними машинками радянських часів, за своїм виглядом вони нагадують бочки, а по виробленому шуму - трактор. Сучасні ж агрегати для прання білизни, закриті з усіх боків і з безліччю кнопок на лицьовій панелі, швидше здаються якимись футуристичними приладами, а не пральною машиною, без якої будь-яка господиня може надовго загрузнути в пранні білизни. І, як будь-який сучасний прилад, пральна машинка вимагає певних умов для роботи: електроенергії, підведення води і підключення пральної машини до каналізації. Так що питання про те, хто буде підключати машинку до комунікацій - цілком насущне.

Ми привезли машинку додому

Ось, нарешті, бажана покупка вже будинку, а от що робити далі? Насамперед необхідно визначитися з місцем установки машинки. Абсолютно ясно, що це місце має бути поблизу від всіх необхідних комунікацій, а значить, найбільш підходящим є або кухня, або ванна. Перед установкою машинки необхідно переконатися, що підлога в місці її розташування рівна і без ухилу, так як це може вплинути на роботу приладу (вирівняти підлогу під машинкою вам допоможе легка бетонна стяжка).

З підключенням до мережі проблем не в кого не виникне, підключити воду за допомогою трійників і ущільнювальної стрічки теж буде не складно, для цього потрібно вирішити до якої трубі ви будете підключатися і купити водопровідний трійник і, можливо, муфту відповідного діаметру. Якщо наконечник шланга машинки має інший діаметр, то додатково необхідно придбати сгонки потрібних діаметрів. Так само потрібно потурбуватися покупкою спеціальної ущільнювальної стрічки. Тепер потрібно зібрати все це в єдину конструкцію, при затиску різьбових з'єднань розвідним ключем користуйтеся дуже акуратно, щоб не пошкодити різьблення і фасонні деталі.

З підключенням до води і мережі, ніби розібралися, далі йде каналізація. Підключення пральної машини до каналізації відбувається дещо по-іншому.

Головна комунікація машинки

Вода і електрика - це всього лише півсправи. Найважливішим комунікаційним з'єднанням цього побутового приладу є каналізаційне скидання брудної води. Може трапиться таке, що при неправильному підключенні до системи відводу нечистот машинка може засмоктати брудну воду із системи, що призведе до псування білизни і може вивести машинку з ладу. Так само через не якісне з'єднання вихідного шланга машинки з каналізацією ви можете влаштувати потоп. Загалом, поставтеся до цієї роботи (не дивлячись на її простоту) з усією серйозністю.

Перед тим як підключити пральну машину до каналізації своїми руками вам потрібно купити спеціальний ущільнювальний манжет, сифон і невеликий шматок спеціального каналізаційного шланга. Діаметр манжета підбирається виходячи з діаметра зливного отвору вашої каналізації, а сифон вибирають виходячи з діаметра зливного шланга пральної машини.

Сифон необхідний для запобігання засосу машинкою води з каналізації. Виходячи з технічних паспортних даних машинки, визначаємо максимальну довжину зливного шланга в зборі (разом з сифоном і шматком шланга від нього до ущільнювача). Прикручуєте сифон до зливного шлангу машинки, а до його виходу прикручуєте шматок каналізаційного шланга необхідної довжини. Вставляєте ущільнювальний манжет в злив каналізаційної системи (для більшої надійності можна використовувати спеціальний герметик в тюбику), а потім кінець шланга вставляєте у внутрішнє отвір манжета. Це з'єднання повинно бути вельми щільним і не пропускати воду.

Уважність - запорука успіху

Як бачите, злив пральної машини в каналізацію, не відніме у вас багато часу, але вам все ж варто бути уважними при монтажі цього з'єднання і краще двічі перевірити якість з'єднання, ніж потім витрачати гроші на ремонт залитої підлоги.

Також пропоную подивитися як встановлюють і підключають пральну машинку фахівці з магазину.

Також цікаво: