Рекомендуємо

Підлогова дошка з модрини

Натуральна дерев'яна підлога є головною окрасою будь-якого будинку. Поряд з паркетом і ламінатом незмінною популярністю користується підлогова дошка. Підлогова дошка - це дошка камерної сушки, призначена для покриття підлог. Одним з елітних варіантів є дошка підлоги з модрини. Вона приверне всіх, хто хоче створити в своєму будинку довговічне оригінальне підлогове покриття. Її м'які натуральні золотисто-червонуваті відтінки у поєднанні з деревною текстурою можуть використовуватися в різних, часом найнесподіваніших, інтер'єрах. Готову підлогу покривають воском, маслом або лаком, що зберігає натуральну красу деревини.

Даний вид покриття відрізняється високою зносостійкістю, здатний багато років витримувати постійні навантаження і несприятливі для дерева впливи. Дошка з модрини зберігає тепло, поглинає звуки. У кімнаті з таким покриттям підлоги не буває гучного еха, тут завжди підлога буде теплою взимку. Використовувати покриття з модрини можна в будь-якому приміщенні з невисокою вологістю - будь то заміський будинок або квартира. Така підлога в дитячій або вітальні захистить дитину від переохолодження під час занять на підлозі.

Масивна дошка підлоги з модрини стійка до вологи, завдяки природним антисептикам не гниє і захищена від комах. Саме тому підлогу покривають лаком без додаткової обробки. Підлоги з модрини в багатьох замках середніх віків збереглися до наших днів. Ще одна дивна властивість полягає в тому, що підлогова дошка з модрини ніколи не пересихає і навіть через 10 років вологість полотна залишається на рівні 10%. Це запобігає скрипу та іншим неприємним звукам. Крім усього іншого масивна дошка модрини має і цілющі властивості, насичуючи повітря в приміщенні дивним запахом, корисним для здоров'я. Якщо поверхня придбала потертий вигляд, підлогу можна знову циклювати (до 15-20 разів) або замінити будь-яку дошку, адже монтаж цього покриття досить простий. Завдяки з'єднанню паз-шип дошки легко стикуються один з одним і монтуються на лаги.

Виробництво і продаж підлогової дошки з модрини

Після зрізання колоду розпилюють і шліфують. Отримана дошка піддається сушінню щоб уникнути тріщин. На реалізацію дошки надходять в герметичних пакетах. Весь пиломатеріал повинен відповідати нормам сортування. У продаж надходять такі сорти, як: Еліта, Прима, АВ і С. Купуючи сорт Еліта, можна бути повністю впевненим у тому, що у дошки не буде недоліків у вигляді сучків і тріщин, колір буде рівномірним. У більш низького сорту АВ і С може мінятися відтінок, зустрічатися сліди сучків, що в свою чергу підкреслює натуральну текстуру матеріалу. Сорти Прима і АВ можна придбати за невисокою ціною не втрачаючи в якості.

Розміри і вартість

За товщиною дошка підлоги з модрини зустрічається 24 мм, 27 мм, 28 мм, 34 мм і 46 мм. Довжина варіюється від 2,75 м до 6 м. Ширина 80,90,105,115,130,135,140, ​​185, 215 мм, вологість близько 10%. 

При плануванні ремонту хочеться постелити гарну підлогу на довгі роки, тому так важливо вибрати правильний матеріал. Підлога з дошки модрини своїм неповторним малюнком і текстурою створить для вас особливу атмосферу. Спеціальні кріплення дозволяють цю підлогу монтувати своїми руками.

Також цікаво: