Рекомендуємо

Підвісна стеля у ванній кімнаті

Щоб зберегти естетичний вигляд у ванній кімнаті, де люди, зазвичай, дозволяють собі розслабитися увечері, після напруженої праці, а рано вранці підняти собі настрій, прийнявши підбадьорливий, холодний душ, постійно потрібно стежити за чистотою і порядком. Інакше ванна кімната перетвориться на розсадник цвілі, бактерій і грибка, які безжально поширюються на підлогу, стіни і стелю.

Так як ванна кімната, на відміну від інших кімнат, відрізняється підвищеною вологістю, вона повинна бути обладнана з урахуванням застосування вологостійких матеріалів. Взяти, приміром, стелю. Раніше її постійно білили, проте вона обсипався, чорніла від вогкості. Скільки це доставляло клопоту, часу, бруду.

В даний час існують сучасні, практичні і красиві стельові конструкції, які відповідають всім вимогам ванної кімнати. Конструкція повинна бути світловідбиваючої, звукопоглинаючою, вогнетривкою, екологічно чистою, що володіє простотою у догляді, приємною на вигляд.

Такою ефектною конструкцією на сьогоднішній день є підвісна стеля у ванній кімнаті, яка використовується в якості декоративних цілей, він аполіпшує акустику, придушує шум, її використовують також з метою встановити елементи освітлення. Вона практична тим, що приховує електропроводку, труби, розводки кабелів, вентиляцію, дефекти стелі.

Підвісна система являє собою гратчастий каркас, що кріпиться до стелі за допомогою спеціальних підвісів. У каркас монтуються облицювальні елементи панелі, щільні і вологостійкі, не здатні деформуватися.

Практично, підвісна стеля у ванній кімнаті, це ідеальний варіант для кімнати, з великою вологістю. Є кілька типів стельових конструкцій, що складаються з рейкових металевих стель, з плит і вологостійкого гіпсокартону:

1. Модульні: касетний каркас, рейковий, гратчастий.
Переваги касетного виду стелі в тому, що він здатний повторювати контури ванної кімнати: ніші, заглибленість, опуклість деталей. А недолік касетного каркаса в його великій вазі, і він зменшує висоту ванної кімнати майже на 20см.
Перевага рейкового каркаса в його легкості і простоті монтажу. Алюмінієві рейки не іржавіють, відштовхують воду, не деформуються. Позбутися від забруднень і слідів конденсату можна
 легко за допомогою чистячих засобів (не використовувати абразивні). Оздоблення має великий вибір розмірів, кольорів, фактури, що, у свою чергу, дозволяє прикрасити інтер'єр ванної кімнати. Такий каркас підходить тільки для кімнат з підвищеною вологістю, оскільки володіє водонепроникністю, морозостійкістю, тобто добре переносить низькі температури.
Гратчастий каркас має спеціальні порожнини, закритими з тильних сторін фонових підкладок. Їх форма може бути квадратною, овальною, круглою.
2. Цілісні: гіпсокартонний каркас.
Особливість цієї конструкції в тому, що вона здатна облаштувати спеціальні люки, щоб забезпечити доступ до всіх комунікацій на стелі.

Також цікаво: