Рекомендуємо

Підвісні світильники для офісу

Існує кілька факторів, на які слід звернути увагу при виборі освітлення офісу:

1. Рівень освітленості. Це необхідно не тільки для роботи співробітників, але і для їх психологічного комфорту. Залежно від віку, люди потребують різного рівня освітлення. В середньому він повинен бути більше ніж 500 лк (до +1000 лк). Раціонально використовувати підвісні світильники для офісу.
2. Високий рівень світлопередачі. Найбільш оптимальний показник Ra вище, ніж 90.
3. Відсутність стробоскопічного ефекту (мерехтіння). Навіть у тому випадку, якщо мерехтіння не видно для ока, його присутність викликає дискомфорт очних м'язів.
4. Відсутність відблисків. Подразнення ока сприяють також відображення на моніторах або меблів. Правильно підібране освітлення (підвісні офісні світильники, наприклад) може згладити або зовсім не допустити появу такого ефекту.

Це тип світильників, які монтують на стелі, використовуючи спеціальні підвіси. Завдяки їм між стелею і світильником залишається простір. Призначення таких світильників полягає у висвітленні складських приміщень, виробничих цехів, спортивних залів, висота яких сягає від 4 до 12 метрів.

Підвісні офісні світильники бувають різних форм і розмірів, що дозволяє використовувати їх як частину дизайну інтер'єру чи як основу освітлення складів і ангарів. Найчастіше джерелом освітлення в таких світильниках є газорозрядні лампи.

Підвісні світильники ділять на:

  • ГСП світильники - для металогалогенної лампи;
  • ЖСП світильники - для натрієвої лампи;
  • РСП світильники - для ртутної лампи.

Саме світильники ГСП і світильники ЖСП мають певну ступінь захисту IP23 (якщо світильники додатково комплектуються склом, то ступінь захисту набуває значення IP65), що дозволяє використовувати їх в офісних або торгових приміщеннях. РСП світильники використовуються в приміщеннях пожежонебезпечних або вибухонебезпечних.

Підвісні світильники - це приємне дизайнерське рішення для місцевого робочого освітлення. На відміну від настільних ламп, підвісні світильники не займають простір на робочому столі. Деякі фірми-виробники поєднують у своєму товарі люмінесцентне і акцентуюче освітлення, що дозволяє створити приємну і в той же час ефективну світлопередачу.

Також цікаво: