Рекомендуємо

Подрібнювач для відходів

Подрібнювач для відходів - пристрій, встановлюється між зливом раковини і трубою каналізації. Агрегат призначений для подрібнення різних харчових відходів до консистенції пюре. Останні змиваються в каналізацію, не забиваючи трубопровідні системи. Інноваційні системи, використовувані для подрібнення, дозволяють у декілька разів скоротити обсяги сміття. Це приносить користь не тільки для користувачів, але ще для комунальних служб і для екологічної системи в цілому.2012-05-07_001831.jpg

Харчові подрібнювачі називають діспоузер. Вони бувають електричними та неелектричними. Перші підключаються до мережі і функціонують за допомогою системи кулачкових механізмів. Одним з найбільш популярних в цій групі пристроїв є подрібнювач evolution 200, споживана потужність якого становить 380 Вт Ця модель підходить як для побутових цілей, так і для невеликих барів, кафе, їдалень. Агрегат володіє триступеневою технологією перетирання, справляється з будь-якими харчовими відходами і працює досить тихо.

Що стосується механічного діспоузера, то подібний апарат запускається в дію за допомогою струменя води. Він оснащений сталевими лезами, які здатні легко перетерти харчові відходи практично будь-якого типу.

Придбати той чи інший вид подрібнювача сьогодні не складе проблем. Головне - вибрати надійний магазин. Це можуть бути як звичайні торговельні точки, так і інтернет-сайт. Компанія повинна мати великий досвід роботи, широкий асортимент продукції, позитивні відгуки від клієнтів.

При підключенні електричного діспоузера необхідно подбати про монтаж окремої вологозахисної і заземленої розетки. До раковини подрібнювач підключається за допомогою спеціальних кріпильних елементів, а до каналізації - за допомогою гладкостінної труби. Фахівці не рекомендують застосовувати з цією метою гофру, оскільки в її вигинах можуть накопичуватися частинки харчових відходів. Щоб уникнути поломок приладу і виникнення неприємного запаху, за ним необхідно регулярно доглядати. Для цього достатньо промивати систему великим обсягом холодної води. Які-небудь миючі та чистячі препарати в цьому випадку не знадобляться.

Також цікаво: