Рекомендуємо

Поради для новачків: як зробити ремонт у спальні

Настає момент, коли генеральне прибирання не допомагає і зовнішній вигляд спальні залишає бажати кращого. У такому разі допоможе клінінгова компанія, фахівці якої зроблять все необхідне, щоб Ваша спальня знову засяяла. Можливо, потрібно зробити косметичний ремонт, який би вас задовольняв. Ремонт сам по собі нешкідливий, але коли його починаєш, то розумієш, що потрібно приділити увагу безлічі нюансів. Розумієш, що в будь-якому випадку у ремонту є свої переваги і недоліки. Переваги косметичного ремонту в тому, що його можна зробити швидко і якісно всією сім'єю. Для цього потрібно просто слідувати інструкціям.

1. Для початку винесемо всі меблі і предмети інтер'єру зі спальні. Швидше за все, старі меблі потрібно буде або комусь віддати або викинути, залежно від того якою ви бачите вашу спальню після ремонту.

2. Потрібно звільнити приміщення від старого покриття.

3. Слід обробити стелю, стіни і підлогу. Потрібно буде замазати всі тріщини шпаклівкою і вирівняти нерівні поверхні.

4. Треба взяти ґрунтовку й шпаклівку для того, щоб вирівняти поверхню підлоги і стін і довести їх до ідеального стану.

Зробивши все, що сказано вище можемо починати робити косметичний ремонт.

Перед початком косметичного ремонту по можливості потрібно проконсультуватися у фахівців, як правильно користуватися будматеріалами, такими як шпаклівка і грунтовка, або ж уважно читаємо інструкцію на упаковці. Потрібно мати на увазі, що коли робиш, ремонт у спальні, рекомендується використовувати не синтетичні матеріали, хоч це не завжди і можливо. Покриття для підлоги може бути ламінат, або лінолеум, і за першим, і за другим дуже просто доглядати. Для обробки стелі сьогодні в моді полівінілхлоридні плити, які легко клеїти і дуже широкий вибір малюнків. Але також можна використовувати шпалери, якими можна обклеїти як стелю, так і стіни. Шпалери, так само як і декоративні плити мають гідний вигляд і дуже довго зберігають свій первісний вигляд. Для косметичного ремонту в спальні краще всього використовувати блідо-рожеві, ніжно-блакитні, перлинно-сірі, світло-зелені відтінки. Ці відтінки сприяють заспокоєнню і розслабленню, саме те, що потрібно для людини, яка відпочиває в спальні після напруженого дня. Найкраще для спальні купувати італійські меблі, саме такі меблі мають більш насичені тони для ліжок, пуфів і стільців, це допоможе зробити чистку меблів більш зручною і не такою частою. Потрібно мати також на увазі, що спальний гарнітур займає багато місця, і візуально робить простір в кімнаті меншим. Для того, щоб уникнути такої проблеми необхідно зробити правильну розстановку меблів по кімнаті і при необхідності додати деякі предмети інтер'єру, для того щоб спальня мала більш затишний і привабливий вигляд. А по завершенні ремонту обов'язково знадобиться післяремонтне прибирання, щоб привести всю кімнату в порядок.

З усього вище сказаного можна зробити висновок, що якщо всі члени сім'ї докладуть зусиль, то в спальні можна зробити дуже швидко косметичний ремонт, який не залишить байдужими ні кого з членів Вашої родини які проживають в даній квартирі.

Також цікаво: